29 stycznia 2015

Elektoniczna niania od Canpol Babies


Zgłaszając się do akcji Canpol Babies  nawet nie myślałam, że uda mi się dostać do testowania elektronicznej niani. Kiedy otrzymałam maila z wiadomością, że się dostałam byłam miło zaskoczona.


Bardzo cieszę się z tego faktu, gdyż nie kupowałam tego urządzenia  bo po pierwsze nie wiedziałam jakie najlepiej kupić, a po drugie nie oszukujmy się parę groszy w kieszeni zostało. Szczególnie kiedy malec śpi z nami w jednym pokoju.  Chociaż powiem Wam, że nieraz narzekałam na brak takiej niani bo kiedy synek spał to ciągle musiałam być dość blisko aby usłyszeć jego płacz. A uwierzcie, że budził się co 15-20 minut. Więc wszystkim przyszłym mamom i mamom, które niedawno urodziły bardzo polecam zakup elektronicznej niani Canpol Babies. 

Od kiedy otrzymałam to urządzenie do przetestowania mogę spokojnie wyjść do kuchni i robić swoje nie nasłuchując czy synek się czasem nie obudził ze swojej drzemki. Nawet więcej mogłam spokojnie zostawić śpiące dziecko w wózku na podwórzu ( mam to szczęście, że mieszkam na wsi :) ) bez ciągłego latania do okna czy czasem się nie obudził. 

Do zestawu elektronicznej niani Canpol Babies wchodzą dwa urządzenia: nadajnik i odbiornik oraz dwa kable zasilające.  Urządzenie może też być zasilane za pomocą 3 baterii AAA (tzw. Małe paluszki). 
Nadajnik stawiamy w miejscu gdzie akurat śpi nasz maluch, a odbiornik zabieramy ze sobą czy to będzie kuchnia, sypialnia czy podwórze nie ma znaczenia ponieważ działają one w odległości  max. do 400 metrów w zależności od tego ile dzieli ich ścian. Oba urządzenia muszą być ustawione na tej samej częstotliwości, u mnie działają na dwójce ponieważ na jedynce ściągało fale CB radia  z samochodów przejeżdżających koło domu. 
Po włączeniu urządzeń i nastawieniu na tę samą częstotliwość świecą się zielone lampki, a kiedy coś się dzieje w pokoju malucha lampki święcą się na czerwono i za pomocą dźwięku jesteśmy informowani, że maluch już nie śpi. 


Dzięki temu urządzeniu spokojni e możemy „wyprowadzić” dziecko do jego własnego pokoju ponieważ nie musimy już co 5 minut latać do niego i patrzeć czy jest wszystko w porządku.

Jeszcze raz bardzo gorąco polecam elektroniczna nianię Canpol Babies

http://canpolbabies.com/pl/blogosfera


Pozdrawiam
Kasia

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. a żebyś wiedziała Aniu, bardzo mi ułatwia to teraz zycie :)

   Usuń
 2. Świetna sprawa z elektroniczną nianią. Miałam i również polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nigdy z takiej niani nie korzystałam, bo byłam zawsze przy dziecku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też nigdy nie miałam ale teraz jak mieszkam na wsi to jest to dla mnie świetna sprawa bo nieraz dziecko zaśnie to można spokojnie go zostawić i iść coś robić czy w domu czy w ogrodzie :)

   Usuń
 4. Nie miałam, jakoś nie myślałam wogole o tym, zresztą mamy mala jedna obok a druga już większa spi w pokoju obok ale widzę zdała egzamin :-) MonikaFlok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak i jak wspomniałam w komentarzu wyżej byłam spokojniejsza o synka kiedy spał :D

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach