19 grudnia 2015

Świąteczne wzorki

Jakiś czas temu w sklepie ShipGratis.eu zamówiłam naklejki do paznokci. Nie wiedziałam jaki wzorek dostane ponieważ wysyłane są losowo.
Pod koniec listopada dotarła do mnie przesyłeczka i jakież było moje miłe zaskoczenie kiedy ujrzałam w środku paczki z gwiazdkami. Niestety myślałam że naklejek będzie więcej ale otrzymałam tylko jeden arkusz na którym były 3 paski z różnymi gwiazdkami o długości 6,5 cm każdy.


Moja opinia:
Paski są dość sztywne i jest je bardzo ciężko przykleić do paznokcia, podejrzewam że pewnie gdyby nakładać krótsze kawałki może by się lepiej trzymały. Ja wymyśliłam sobie pasek na całą długość płytki. Naklejki nakładała mi kosmetyczka, która wykonywała mi manicure hybrydowy i powiem szczerze, ze miała mały problem z ich przyklejeniem ponieważ szybko odchodziły. Po kilku próbach naklejki zostały przyklejone, następnie został nałożony top i zostały utwardzone w lampie. Niestety po wysuszeniu okazało się, że jednak trochę odstają i chaczą wiec trzeba było je trochę opiłować pilniczkiem i jeszcze raz położyć top więc w efekcie końcowym mam 3 warstwy topu aby naklejki jak najdłużej pozostały na swoim miejscu.


Różne naklejki możecie kupić TU (moich już niestety nie ma)


Najpierw miały być tak (w ogóle się nie trzymały):

Ale wyszło tak:
 
A Wy lubicie świąteczne wzorki czy tradycyjnie na jeden kolor?
Pozdrawiam
Kasia

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach