06 lutego 2017

Praca w opiece w NiemczechWiele z nas poszukuje dobrej pracy, ciągle szukamy czegoś co ma zaspokoić nasz byt. Często też wybieramy pracę za granicą, ponieważ mamy tam większe możliwości zarobkowe. Ostatnio bardzo dużo jest ogłoszeń o pracy w opiece w Niemczech do osób starszych. 

Pracę taką oferuje nam Global Service M&A, który zapewnia oferty na bardzo wysokim poziomie oraz dobre zarobki. Oferty są uaktualniane codziennie, a nawet kilka razy dziennie i mamy możliwość wyboru interesującej nas pracy. Opieka w Niemczech dla osób starszych nie jest inna niż w Polsce, wymagania są takie same ale wynagrodzenie dużo lepsze. 

Podejmując taką pracę otrzymujemy nie tylko legalne zatrudnienie ale i wysokie zarobki, opłacone składki ZUS dla umowy zlecenia lub umowy o pracę, bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie oraz wsparcie koordynatora przez cały okres trwania współpracy. Praca ta polega na prostych czynnościach takich jak: pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (higiena, posiłki ), dotrzymywaniu towarzystwa podopiecznej osobie, organizowaniu czasu wolnego, przypominaniu o braniu leków i wizytach lekarskich oraz pracach domowych takich jak gotowanie czy sprzątanie.

Jeśli nadal wahasz się nad wyborem zainteresuj się ofertami pracy jako opiekun do osób starszych.

Pozdrawiam
Kasia 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach