15 kwietnia 2018

Kolagenowe Serum Ze Złotem – GlySkinCare Gold Therapy


Kosmetyki GlySkinCare miałam okazję poznać jakiś czas temu, tym razem do testów wybrałam Kolagenowe Serum Ze Złotem. Jak wiemy dobre serum będzie nam dobrze pielęgnowało naszą cerę i ma ogromny wpływ na wnikanie aktywnych składników kremu w skórę.


Kolagenowe Serum Ze Złotem GlySkinCar znajduje się w ładnej, szklanej buteleczce o poj. 50 ml wyposażonej w pompkę co pozwala nam na wygodne korzystanie z kosmetyku. Buteleczka była dodatkowo zapakowana w biały kartonik ze złotymi napisami, co stwarza pozory eleganckiego i drogiego kosmetyku.


Dzięki temu szklanemu opakowaniu mamy możliwość kontrolowania zużycia kosmetyku i możemy też zauważyć, ze w serum znajdują się złote drobinki, które (wg mnie) mają za zadanie rozświetlenie twarzy. Niestety tych drobinek na twarzy nie zauważymy, a szkoda. Serum ma dość gęstą konsystencję, bardziej z zbliżoną do żelu bądź lekkiego kremu.Składniki aktywne serum to kolagen i kawior. Ponadto znajdziemy tam neutralne ekstrakty z zielonej herbaty, liści oliwki europejskiej, marchwi, arniki, piwonii oraz kompleksu minerałów opóźniających procesy starzenia się skóry.


Kosmetyk bardzo szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką i gładką. Przez chwilkę mamy wrażenie lepkiej buzi, ale efekt ten znika po kilku minutach. Możemy go spokojnie używać jako samodzielnego kosmetyku lub tak jak ja pod krem na dzień, spokojnie można też używać go pod krem na noc. Serum bardzo ładnie się rozprowadza na skórze w połączeniu z kremem nic się nie dzieje, natomiast jeśli chcemy zrobić całkowity makijaż lepiej chwilkę odczekać aby kosmetyki się trochę wchłonęły (w sumie zawsze tak robię, ale może Ty inaczej, więc weź to pod uwagę J )
Produkt dobrze nawilżył moja suchą skórę i nie spowodował żadnych uczuleń i innych przykrych niespodzianek.

Kosmetyk możecie nabyć w sklepie adamed24 za ok. 100 zł

Znacie kosmetyki GlySkinCare? Jeśli tak to jak się u Was sprawdziły?

Pozdrawiam
Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach