15 czerwca 2018

Prezenty na Dzień OjcaW ciągu roku mamy wiele okazji do kupowania prezentów i nie mówię tu o świętach. Jest Dzień Matki, Babci, Dziadka, ale jest też Dzień Ojca, który już niebawem, bo 23.06. To święto obchodzone jest krócej niż Dzień Matki i nie zawsze o nim pamiętamy, a tata jest tak samo ważnym rodzicem. 
Wybierając prezenty zawsze trzeba pamiętać o tym co nasz mąż, partner czyli tata naszego dziecka, bądź nasz tata bo i jemu należą się prezenty lubi. My wybraliśmy dwie fajne rzeczy: tacę śniadaniową i kubek termiczny. Nasze zamówienie złożyliśmy w sklepie MyGiftDna dodatkowo personalizując prezenty. Jeśli szukacie czegoś na Prezent na Dzień Ojca, to warto zainteresować się ofertą tego sklepu, ponieważ możecie znaleźć tam wiele ciekawych propozycji, a dodatkowo jak wspomniałam wyżej je spersonalizować J


Nasz wybór padł na takie, a nie inne prezenty z kilku powodów:

1.      Taca śniadaniowa – no tu byłaby lepsza nazwa kolacyjna ale jakoś tak dziwnie by brzmiało J Mąż bardzo lubi jeść właśnie kolacje w łóżku przy wieczornym filmie i zawsze ma problem z tym gdzie postawić kubek z herbatą. Teraz już nie będzie miał z tym problemu i nie będzie musiał co chwilę wstawać aby popić każdy kęs chleba tracąc cenne minuty filmu. Ponadto taca ma pod spodem nóżki dzięki, którym z tacy zrobimy stoliczek i wtedy możemy swobodniej zjeść śniadanie, kolacje czy jakąś przekąskę. 

Stolik wykonany jest z sosnowego drewna w kolorze czekoladowego brązu, a na nim wygrawerowany jest napis metodą laserową. Podpis na tacy to imiona naszych synów J 

2.      Kubek termiczny – tu już ja wybierałam prezent, dlatego, że wiem jak mąż lubi ciepłą herbatę, a niestety czasem nie udaje mu się takiej wypić lub też wraca późno w nocy i niestety ta, którą mu zaparzę siłą rzeczy jest zimna. 

Kubek termiczny o pojemności 320ml wewnątrz ma ścianki ze stali nierdzewnej, a na zewnątrz wykończony jest kolorze czarnym ze spersonalizowanym grawerem. Kubek posiada plastikową pokrywkę, która szczelnie chroni przed wylewaniem się napoju. Pokrywka posiada funkcje push open/close, dzięki czemu nie wymaga obsługi oburącz. Na kubku widnieje imię mego męża, szkoda tylko, ze nie jest ono u góry, ale i tak kubek jest super. 

Myślę, że takie personalizowane prezenty to jest fajna sprawa, ponieważ wiadomo, że prezent jest kupiony specjalnie dla nas i jest to bardzo miłe.

Czy Wy i Wasze dzieci robicie prezenty z okazji dnia Ojca?

Pozdrawiam
Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach