01 czerwca 2015

Obejrzyj videokonferencję i wygraj nispodzianki od FMWitam Was bardzo serdecznie, dziś będzie niecodziennie i wyjątkowo, ponieważ za chwilę dowiecie się jak w szybki sposób można uzyskać produkty marki FM GROUP.

Na początek może przypomnę, że produkty marki FM GROUP miałam już przyjemność testować i opisywać (chemię gospodarczą) i wypadły naprawdę bardzo dobrze, ponieważ są to produkty skoncentrowane o wysokim stężeniu środka powierzchniowoczynnego. Używam również perfum i kosmetyków kolorowych :) Zarówno jedne jak i drugie bardzo mi się spodobały ale musicie wiedzieć, że w „DROGeriach” w większości znajdziecie wody toaletowe a nie perfumy. Firma posiada również partnerską telefonię komórkową działającą na nadajnikach POLKOMTEL (mój mąż z niej korzysta), a niebawem będę miała wspaniałą przyjemność testować produkty z tej kategorii:

TAK! Oto kuferek z niemal całą ofertą hipoalergicznych kosmetyków mineralnych do make-up od firmy FM! A raczej od mojego Syna Pawła. Paweł w dniu wczorajszym osobiście spotkał się z prezesem tej firmy na jednym z wyjazdów organizowanych przez firmę. 

 (Państwo Trawińscy)
I teraz uwaga, wyobraźcie sobie co by było gdybyśmy wszystkie pomogły Pawłowi wypełnić krótką ankietę? Myślę, że Paweł z chęcią uraczy nas jakimiś fajnymi niespodziankami :)

A teraz konkretnie - Zasady gry:

Każda z uczestniczek, która obejrzy w dniu dzisiejszym czyli 1 czerwca o godz. 21:00 video konferencję otrzyma możliwość szybkiego sprawdzenia produktów FM GROUP POLSKA! Jedyną rzeczą jaką będzie należało zrobić to napisać w kilku zdaniach co Wam się najbardziej podobało w e-spotkaniu na adres: pgzgloszenia@gmail.com

Aby uzyskać link do konferencji należy wysłać na w/w adres e-mail następującą informację:
Imię.:
Nazwisko.:
Numer Tel.:
oraz : „Cześć czytam „poradymamykasi” i chciałabym otrzymać link do konferencji.”
W tytule maila należy wpisać hasło „KONFERENCJA FM”Jeżeli lubicie bawić sie kolorami to warto robić to nie tylko kosmetykami, możecie fajnie i kolorowo przystroić swoją sypialnię czy sypialnię swoich dzieci. Majunto.com pomoże Wam wyczarować bajkowy wystrój za sprawą kolorowych poduszek, narzut, lamp, maskotek czy innych ślicznych dodatków.


Pozdrawiam
Kasia

10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach