10 marca 2016

Małpka i Dinusie z CNDirect

Kilka dni temu, w tempie dość ekspresowym, dotarła do mnie paczuszka z zamówionymi rzeczami dla mojego synka. Tym razem zakupy robiłam w CNDirect. Oto jakie fajne rzeczy wzięłam:
1. Dresik z małpką. Początkowo miałam chrapkę na dres w kolorze zielony ale, że nie było w potrzebnym mi rozmiarze, wzięłam pomarańczowy. Dres jest wykonany starannie, nigdzie się nie pruje, jest bardzo dobrze uszyty i jest z dobrego gatunkowo materiału. Motyw małpki znajduje się zarówno na bluzie jak i spodniach. Spodnie mają 4 kieszenie, dwie z przodu i dwie naszywane z tyłu. Rozm jaki wzięłam to 120 cm i w sumie dobrze bo Tom nosi na 14/110 i wcale nie widać aby był mocno za duży ten dresik.


2. Kurtka z kapturem. Kurtkę wzięłam ponieważ ma dość fajne wzorki Dinusiów, kaptur i jest podszyta polarkiem. Kiedy ją zamawiałam myślałam, że będzie dużo cieńsza ale bardzo się pomyliłam. Kurteczka jest grubsza i za sprawą polarka będzie można już ją założyć w cieplejsze dni kwietnia. Tu też wybrałam rozm. 120 i jak widzicie też nie jest wiele za duża. Jedyne jakie mam zastrzeżenie to to, że kaptur jest płytki i nie zakrywa całej głowy.

Kurtka KLIK
Dres KLIK 
Sklep KLIK

Jak ktoś może niech poklika :) z góry dziękuję :)

Pozdrawiam
Kasia

10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach