09 maja 2016

Śliczne naszyjniki z Born Pretty Store


Ten kto zna Born Pretty Store, ten wie, że można tam kupić nie tylko kosmetyki ale również ładna biżuterię. Ostatnim moim zakupem były 3 śliczne naszyjniki. Każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego, ale każdy pasuje każdej kobiecie w zależności od okazji.
1. Naszyjnik z pięknym kamieniem w kolorze fioletu. Może jeszcze nie wszyscy wiedzą ale to jeden z moich ulubionych kolorów, w których czuję się bardzo dobrze. Naszyjnik z wielkim kamieniem pasuje do każdej stylizacji czy to ma być do pracy czy na kolacje :)


  CENA

2. Naszyjnik z geometrycznymi blaszkami. Na niektórych blaszkach osadzone są szkiełka imitujące cyrkonie, a na niektórych imitujące kamień. Naszyjnik jest elegancki pasuje do każdej eleganckiej kreacji2. Łańcuszek z zawieszka w kształcie kota. Przeglądając strony sklepu od razu mnie zauroczył i wiedziałam, że musi być mój. Jednocześnie delikatny ale mający w sobie to coś, obok czego kobieta nie zawsze umie przejść obojętnie. Jest to mój ulubiony wisiorek :)


 
Jeżeli lubicie błyskotki to zapraszam do sklepu, można tam znaleźć coś dla siebie, a robiąc zakupy możecie wykorzystać kod rabatowy MJVT10  i dostać 10% zniżki :)Pozdrawiam
Kasia
14 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach