21 marca 2017

Teatr Baniek Mydlanych spektakl dla całej rodziny


W marcu 2017 roku Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyruszył w trasę koncertową po Polsce. Spektakl był zatytułowany „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym głównymi bohaterami były olbrzymie bańki mydlane. Spektakl odbył się w wielu miastach, a miedzy innymi w Lublinie dzięki czemu mogliśmy iść na niego całą rodziną i świetnie się bawić.Klika słów o samym przedstawieniu: "Uczniowie magicznej „BUL-BUL SZKOŁY”: urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka „BUL-BUL SZKOŁY” – Wróżka Czarodziejówna: pokazuje  magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki – ku wielkiemu zachwytowi widzów – dosłownie ożywają w rękach bohaterów!
Bąbelek – młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu…Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który – jak się okazuje – jest przechowywany  w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe!"

Spektakl był bardzo fajnie przygotowany, nagłośnienie i naświetlenie odpowiednie. W czasie przedstawienia aktorzy wychodzili między widzów i wybrali kilkoro dzieci do uczestnictwa w nim (niestety siedzieliśmy za daleko :/ ). Podczas kiedy były puszczane bańki dzieci z wielką radością podbiegały do sceny aby, choć na chwilkę być bliżej tego cudownego "deszczu". Emocje jakie panowały podczas spektaklu udzielały się nie tylko dzieciom, ale i młodzieży oraz dorosłym, każdy wyszedł z widowiska zadowolony i szczęśliwy, że choć przez chwilkę mógł poczuć się jak dziecko.

Zapraszam na fotorelacje:
 Bardzo dziękuję Pani Ani za możliwość wzięcia udziału w tym zjawiskowym przedstawieniu i mam nadzieję, że za rok Teatr pojawi się ponownie w Polsce :)

Czy Wy byliście na takim spektaklu? Jeśli tak to podzielcie się wrażeniamiPozdrawiam
KasiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach