31 marca 2017

Zamówienie z Sammydress i Zaful

Dziś przychodzę do Was z propozycjami zakupowymi ze sklepów Sammydress i Zaful. W tym sklepach zamówiłam trochę gadżetów mniej lub bardziej przydatnych dla kobiet i mężczyzn :)

Sammydress:
1. Torebka - taaaak kolejna torebka, tym razem mała typu listonoszka (tak się chyba nazywają :) ) z bardzo ciekawym dodatkiem w postaci pomponika. Torebka ma dość długi pasek wiec można nosić ją na kilka sposobów, w środki niestety nie posiada żadnych kieszonek.
2. Pojemnik na pędzle - zamawiając go miałam nadzieje, że jest to raczej coś w rodzaju kosmetyczki na pędzle czyli takiej tuby, do której zapakowałabym pędzle na podróż. Niestety źle spojrzałam i jest to normalny pojemnik do pędzli, ale wykonany bardzo dobrze i z dobrego skóropodobnego materiału. Pojemnik w środku jest podzielony na pół, jedna część jest płytsza i możemy w niej trzymać krótsze pędzle.
3. Zegarek na rękę - to wybór mojego syna. Bardzo chciał mieć jakiś ciekawy zegarek i wybrał właśnie ten. Chociaż w dzisiejszych czasach mało który młody człowiek nosi zegarek aby sprawdzać na nim godzinę to jest to jeden z ciekawszych dodatków do całego stroju służbowego.


Zaful:
Zastaw do makijażu - tak, tak kolejne pędzle do makijażu (chyba zwariowałam na ich punkcie :P ) tym razem wybrałam białe pędzle z miękkim i delikatnym włosiem , zamknięte właśnie w takiej tubie jak szukałam. Jest to genialne rozwiązane na wożenie ze sobą pędzli bez obawy, że się odkształcą czy powysypują. Dodatkowo w zestawie znajduje się gąbeczka do makijażu oraz jajo do mycia pędzli.Mam nadzieję, że coś Wam wpadło w oko i będzie to waszym must have :)Pozdrawiam
Kasia
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach