05 października 2017

Beton architektoniczny jako wystrój wnętrz

Dziś chcę Wam napisać kilka słów na temat betonu, ale nie takiego zwykłego np. do wylewania posadzki lecz betonu architektonicznego. Pewnie spytacie co to takiego, beton to beton. No niby tak tylko tyle, że beton architektoniczny czyli tynk dekoracyjny możemy wykorzystać do wystroju naszych wnętrz. Beton architektoniczny jest produkowany z surowców naturalnych i jest całkowicie ekologiczny, jest również bezpieczny dla alergików, dzieci i zwierząt oraz pozwala ścianom oddychać.

Pyty betonowe to taki współczesny kamień, które bardzo ładnie będą się prezentować w nowoczesnych mieszkaniach czy biurach. Takie płyty można zamontować wszędzie: na ścianach, podłogach, na elewacjach zewnętrznych czy nawet ogrodzeniach.

zdjęcie zapożyczone ze strony VHCT

VHCT ma w swojej ofercie bardzo dużo wzorów płyt z betonu architektonicznego. Wykonuje ona bardzo ładne płyty 3D, które odmienią każde wnętrze. Panele 3D nadadzą Twojemu mieszkaniu wyjątkowy charakter, wystarczy że jedną ścianę lub jej część pokryjesz płytą z betonu architektonicznego, a Twoje pomieszczenie będzie wyglądać nowocześnie i elegancko. VHCT daje 30 letnią gwarancję na taki beton. Płyty  można zakupić w dwóch wymiarach 120x60 oraz 60x60 co pozwala na stworzenie własnego indywidualnego wzoru.

zdjęcie zapożyczone ze strony VHCT

Jeśli jesteście zainteresowani takim wykończeniem wystroju swojego wnętrza, zajrzyjcie na stronę VHCT, a z pewnością znajdziecie coś dla siebie.


Pozdrawiam
KasiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach