02 stycznia 2018

Designerskie meble od Malo Design

Witam serdecznie w Nowym Roku, a jak Nowy Rok to może wszystko nowe? Wielu z Was zapewne planuje zmiany w życiu, małe lub większe remonty bądź tylko zakup nowych mebli. Zostając przy ostatniej zmianie to z bardzo fajną propozycją mebli przychodzi nam Malo Design gdzie znajdziecie na pewno coś dla siebie. Każdy kto planuje zmienić coś w swoim domu szuka najlepszych i najciekawszych rozwiązań, tu macie przeróżne designerskie meble od krzeseł począwszy na oświetleniu skończywszy.
Ale może na początek wytłumaczę co to jest ten design bo może nie każdy wie, a mianowicie to z języka angielskiego wzór, wzornictwo – wieloznaczny termin odnoszący się do przedmiotów użytkowych jak i dzieł sztuki. Design można zdefiniować jako „ogół działań o charakterze kreatywnym, dotyczącym projektowania dóbr i usług, których celem jest tworzenie wartości dodanej z perspektywy klienta, firmy oraz w wymiarze całego kraju jego powstawania” (źródło wikipedia)


Chcąc odmienić nasze wnętrze warto zadbać np. o designerskie krzesła, które zmienią nasz salon. Każdy z nas ma swój gust i każdy lubi inny wygląd mebli, jedni wolą klasyczne inni bardziej nowoczesne. Dlatego też warto przejrzeć ofertę sklepu i wybrać to co najbardziej pasuje do naszego wystroju wnętrza. W ofercie możecie też znaleźć nawet bardzo fajne meble, które zmienia wygląd Twojego gabinetu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą, a na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Zdjęcia pochodzą ze strony Malo Design


Pozdrawiam serdecznie
oraz życzę
wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach