27 lutego 2018

Tusz do rzęs i koloryzujący korektor do brwi MultiLashes JoannaLaboratorium Joanna jest wszystkim znana raczej z kosmetyków do pielęgnacji włosów, więc kiedy dostałam propozycje przetestowania innych produktów to bardzo chętnie się zgodziłam. Do przetestowania dostałam tusz do rzęs i koloryzujący korektor do brwi MultiLashes.
MultiLashes jest to linia starannie opracowanych produktów ich zadaniem jest podkreślenie piękna oczu każdej kobiety. Są to kosmetyki, które mają wzmacniać, odżywiać, pielęgnować oraz poprawić kondycję rzęs jak i brwi. 

Tusz do rzęs z czynnikiem stymulującym ich wzrost wybrałam w kolorze czarnym.Tusz posiada silikonowa szczoteczkę co dla mnie jest bardzo fajne, gdyż uwielbiam je. Bardzo dobrze mi się z taką szczoteczka pracuje. Dzięki niej tusz ładnie jest naniesiony na rzęsy, a te nie są sklejone. Po zastosowaniu rzęsy są grubsze i lekko wydłużone. Aby efekt był zadowalający należy rzęsy wytuszować dwukrotnie. Tusz używałam od ponad miesiąca i przez ten czas moje rzęsy się trochę wzmocniły chociaż nie mogę powiedzieć, że się jakoś spektakularnie wydłużyły (być może są one na to oporne J ), ale mimo to rzęsy wyglądają bardzo dobrze, a po umalowaniu są dość wyraziste. Tusz utrzymuje się bardzo długo, nie osypuje się ale ma jedna wadę/ zaletę, zależy jak na to spojrzeć, ciężko go się zmywa, prawie jak wodoodporny. Pomimo to bardzo się polubiłam z nim i myślę, że jeszcze kiedyś zagości w mojej kosmetyce.

Koloryzujący korektor do brwi – jasny brąz
 Korektor do brwi to kosmetyk, który odżywia i podkreśla brwi w sposób naturalny. Ponadto pomaga zapanować nad niesfornym ich kształtem, wzmacnia i nabłyszcza. Korektor dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: ciemnobrązowym, jasnobrązowym oraz czarnym, ja wybrałam jasny brąz.


 Szczoteczka, którą nakładamy korektor z jednej strony ma krótsze włoski, a z drugiej wyraźnie wyciągnięte, pokryte brązowym kosmetykiem. Szczoteczka nie nabiera korektora w nadmiarze, więc nie trzeba jej ocierać o buteleczkę. Bardzo spodobało mi się to, że korektor jest nakładany za pomocą szczoteczki ponieważ nie muszę używać jej osobno do rozczesywania swoich brwi. Korektor początkowo sprawia wrażenie mokrych brwi, ale szybko wysycha i utrzymuje włoski w jednym miejscu przez cały dzień. Produkt ten bardzo polubiłam, gdyż moje brwi są dość jasne i nigdy nie umiałam ich ani umalować ani wypełnić, a za pomocą tego kosmetyku dałam sobie radę.

Czy Wy miałyście okazję testować te produkty? Jak u Was się sprawdziły?

Pozdrawiam
Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach