04 grudnia 2018

Colorland - zatrzymaj wspomnienia na dłużej

Dziś chciałabym was zaprosić na recenzje fotoksiążki, jaką miałam możliwość wykonać dzięki marce Colorland. Może najpierw kilka słów na temat samego zamawiania na stronie tej marki. Po założeniu konta, mamy do wyboru wiele wariantów, możemy zamówić fotoksiążkę, kalendarz czy nawet fotoobraz. Po wybraniu odpowiedniej opcji postępujemy wg wskazówek. Wykonanie książki nie jest trudne, projekt można wykonać nawet w godzinę, choć warto poświęcić odrobinę więcej czasu, aby zapoznać się z możliwościami takimi jak np. zmiana układu zdjęć. Po wykonaniu naszego projektu składamy zamówienie i nasza fotoksiążka jest przekazana do realizacji. Cały ten proces do momentu pojawienia się w naszym domu trwa ok. 3 dni.

Pomimo, że to nie jest moja pierwsza fotoksiążka to i tym razem nie szalałam z formatem, ani objętością i wybrałam 28 stronicową książkę w pionie. Tworzenie fotoksiążki dostarcza mnóstwa frajdy, a przy tym wspomina się wiele wspaniałych momentów z naszego życia. Najbardziej pracochłonne to jest wybieranie zdjęć jakie byśmy chcieli zamieścić w takiej książce.
Produkt jest naprawdę wysokiej jakości. Oprawa książki jest gruba, papier solidny, a kolory zdjęć doskonale odwzorowane.

W domu mam mnóstwo klasycznych albumów ze zdjęciami, mam wiele zdjęć na nośnikach CD, ale jednak fotoksiążka ma w sobie coś wyjątkowego. Zdjęcia w niej nie niszczą się, nie blakną czy nie żółkną, no i możemy taką książkę trzymać na półce wśród innych książek i wracać do wspomnień w każdej chwili. Tym razem do fotoalbumu trafiły zdjęcia najmłodszej istotki w naszej rodzinie, a mianowicie mojej kochanej wnusi Lenki. Do pomocy w wyborze zdjęć poprosiłam mojego syna, ponieważ to On ma najwięcej zdjęć swojej córci. Wybrał On te, które wzbudzają w nich najwięcej wspomnień, poniżej zobaczycie jak to nam wyszło.
Jeśli nie macie pomysłu na prezent to zachęcam do zajrzenia na stronę Colorland i wykonania takiej fotoksiążki dla siebie, babci, dziadka czy też przyjaciółki.

A może Wy macie takie fotopamiątki? Lubicie takie zatrzymanie wspomnień?

Pozdrawiam
Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach