15 kwietnia 2019

Pokazy Mollon Pro w Lublinie


W pewną kwietniową niedzielę (07.04.2109) miałam okazję uczestniczyć w pokazach Mollon Pro w Lublinie. 


Lubię chodzić na takie spotkania, szczególnie, że można na nich nie tylko poznać nowe osoby, ale dowiedzieć się też co słychać w strefie beauty.
Manicure hybrydowym interesuję się już od jakiegoś czasu. Początkowo było to podglądanie i uczenie się na własnych paznokciach, potem zrobiłam kurs, a teraz jak tylko mam możliwość biorę udział w pokazach i szkoleniach. Kiedy dostałam zaproszenie na pokaz Mollon Pro bardzo się ucieszyłam tym bardziej, że tej marki jeszcze nie znałam. 

Czekamy na rozpoczęcie spotkania :)

 mały poczęstunek:)

 Sylwia Pokora i Marina Batycka

 Spotkanie otworzyli Joanna Grzybowska i Łukasz Barbacki

Całość poprowadziła Sylwia Pokora, a wszelkie zdobienia wykonywała Marina Batycka

Mollon PRO Professional to francuska technologia, jakość i styl. Tworząc profesjonale produkty do stylizacji oraz pielęgnacji paznokci czerpiemy z najnowszych rozwiązań technologicznych i trendów kosmetycznych w dziedzinie jakości i innowacji.

Inspiracją Mollon PRO jest tworzyć z pasją, dbając o Piękno i Styl Kobiety.”Na spotkaniu dowiedziałam się jakie produkty oferuje firma, że lakiery hybrydowe tej marki nie są szkodliwe dla kobiet w ciąży, że produkty pielęgnacyjne nie posiadają kolagenu odzwierzęcego tylko roślinny. Ponadto dowiedziałam się, że seria Hybrid Care Salon Trend zawiera ekstrakt z żywicy drzewa pistacjowego, która posiada właściwości wzmacniające i pogrubiające płytkę paznokcia. 

Miałam okazję zobaczyć zdobienie za pomocą Marble Drop, poznać Monophase i jeszcze wiele innych produktów o których można by dużo pisać. Na pokazie miałam także okazję zobaczyć jak się robi przedłużenie paznokci za pomocą Polyflexi gelu oraz wykonanie pięknego zdobienia na sztylecie przez Marinę Batycką.


zdjęcie nie oddaje uroku zdobienia bo mi modelak uciekła :/

Podczas spotkania miałyśmy okazje nie tylko wysłuchać wykładów na temat produktów Mollon Pro, w szczególności hybryd ale mogłyśmy zaopatrzyć się w nie aby móc je przetestować i poznać bliżej.na ściance z Mariną Batycką :) 

oraz Sylwią Pokora

Do domu wróciłam z dużą dawka informacji oraz upominkiem i zakupami.


 upominki

drobne zakupy :)

Pozdrawiam

Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach