05 października 2019

Memory czyli powrót do dzieciństwaW każdym z nas jest coś z dziecka, każdy z nas lubi choć przez chwilkę nim pobyć. Właśnie w takich chwilach przychodzą nam z pomocą nie tylko klocki czy puzzle, ale i różne gry. Dziś Wam pokażę dwie fajne gry Memory, które mogliśmy testować dzięki uprzejmości firmy Pierwsze Kroki.

Memory dotarły do nas już jakiś czas temu, ale jak to w życiu bywa zawsze coś innego okazuje się ważniejszego. Do przetestowania otrzymaliśmy dwa komplety, pierwsze to Moje Memory, a drugie to Memory – dzieci dla dzieci.


Gry znajdują się w niewielkich kartonikach, na których poza nazwą i logo znajdują się obrazki z kafelek. Ponadto memory przyszły zapakowane w osobne kartoniki, a dodatkowo jeszcze były owinięte w szary papier opasany wstążeczką. W każdej paczuszce znalazł się smakołyk w postaci krówki.


Gra składa się 15 par kafelek, z logo firmy, o wymiarach 6x6 cm. Kafelki są bardzo dobrze wykonane i są wyjątkowo grube. Jeszcze tak grubych kafelek memory nie mieliśmy.Moje Memory – ta gra to bardzo fajny sposób na poznanie zwierzą, ponieważ na kafelkach przedstawione są wizerunki różnych zwierząt. Znajdziecie na nich m.in. żyraf ę, misia, małpę, konia, zająca, jeża czy też myszkę.


Memory – dzieci dladzieci to memory stworzone wykonane wg projektu dzieci. Na kafelkach tej gry znajdziecie przeróżne śmieszne stworki i postaci, czyli to co na co dzień rysują maluchy.Najfajniejsze w tych dwóch grach jest to, ze na tyłach kafelek maja ten sam wzór czyli logo, co pozwala na pomieszanie wszystkich kafli razem i umożliwia to grę większej ilości osób.

Jeśli lubicie w ten sposób spędzać czas ze swoimi dziećmi to gorąco polecam Wam zajrzeć na stronę sklepu i zapoznać się z jego ofertą. Przypomnę tylko, że takie gry to dobry pomysł na prezent.
  

Obecnie trwa promocja i każdą z gier możesz kupić za 18,90 zł


Pozdrawiam
Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach