31 sierpnia 2016

Intensywnie wygładzający eliksir pod oczy od DermoFutureDzięki Michałowi z Twoje Źródło Urody mam przyjemność testować różne fajne produkty. Dziś opowiem Wam o Intensywnie wygładzającym eliksirze pod oczy oraz o Profesjonalnym urządzeniu masującym do usuwania zmarszczek pod oczami i w okolicy ust marki DermoFuture.


Na pierwszy ogień pójdzie Intensywnie wygładzającym eliksirze pod oczy Kilka słów od producenta:
Moja opinia:

Jest to kolejny produkt, który ma nietypowe opakowanie :) Eliksir jest zamknięty w plastikowej strzykawce, która na pierwszy rzut oka może budzić niepokój, ale ta strzykawka nie ma igły. Zakończona jest małym otworem, którym dozuje się odpowiednią ilość kosmetyku. Opakowanie jest bardzo poręczne i nikt nie będzie miał z nim. Strzykawka jest zamknięta małą gumową nasadką, która chroni przed ewentualnym wyciekiem produktu i pozwala na utrzymanie czystości, dodatkowo zamykana jest przeźroczystym, plastikowym korkiem. Tłok strzykawki posiada blokadę, która skutecznie chroni przed jego przypadkowym naciśnięciem. Jeżeli chcemy użyć eliksiru to wystarczy przekręcić ten tłok tak aby przesunął się po małym wyżłobieniu i uruchomił strzykawkę.
Eliksir ma przyjemny i delikatny zapach. Jego konsystencja jest gęsta, kremowa, lekko tłusta o białym kolorze. Kosmetyk dobrze się rozprowadza na skórze i nie klei się. Dosyć szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Skóra staje się lekko napięta i nawilżona. Eliksir pomaga pozbyć się cieni i opuchlizny spod oczu.
Kosmetyk nie wywołał żadnego uczulenia ani podrażnienia skóry wokół oczu

Przetestowałam już wiele kremów pod oczy i do tej pory miałam tylko jeden ulubiony. Teraz Eliksir od DermoFuture Precision należy do grona moich ulubieńców, więc mam dwóch ulubieńców. Od kremu pod oczy oczekuję nawilżenia, odżywienia skóry i redukcji cieni oraz niwelowania kurzych łapek. Eliksir spełnił moje oczekiwania, dlatego chętnie będę po niego sięgać.

Eliksir kupicie TU za ok. 30 zł

Drugim produktem, który dziś przedstawię jest Profesjonalne urządzenie masujące do usuwania zmarszczek pod oczami i w okolicy ust.
Już kilka razy zamierzałam się do wypróbowania tego urządzenia i w końcu mi się udało. Urządzenie to wykorzystywałam podczas aplikacji kremu pod oczy dodatkowo wspomagając jego działanie. 
 

Od producenta:
Moja opinia:

Urządzenie ma bardzo małe rozmiary co pozwala na jego przenoszenie. Końcówka urządzenia delikatnie się podgrzewa do 40*, a częstotliwość wibracji wynosi 150 razy na sekundę. 

Masaż takim urządzeniem jest bardzo przyjemny, szybki i efektywny, wystarczy nanieść na skórę ulubiony krem , po czym uruchomić urządzenie i masować skórę w okolicy ust i oczu oraz wzdłuż zmarszczek do całkowitego wchłonięcia się kremu . Podczas masażu odczuwalne jest przyjemne ciepło oraz delikatne wibracje. Urządzenie zasilane jest baterią AAA (którą należy dokupić).
Urządzenie możecie kupić TU za 120 zł

Czy wy stosujecie jakieś kremy pod oczy? A może miałyście takie urządzenie?

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach