30 sierpnia 2016

Kubek termiczny dla mamy
Pamiętacie jak kilka dni temu chwaliłam się Wam moim nowym kubkiem termicznym? Kubek pochodzi ze sklepu Termokubki, w którym znajdziecie wiele różnych i ciekawych kubeczków. Kubek, który testowałam to kubek termiczny 350ml SLIM w kolorze granatowym.
Kilka słów ze strony:

„Kubek termiczny o pojemności 350 ml wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada podwójne ścianki zapewniające dłuższe utrzymywanie temperatury niż zwykłe kubki. Kubek wyposażony jest w stalowy wkład termiczny oraz nakręcaną przykrywkę ze szczelnym, przyciskanym zaworkiem upustowym, zabezpieczającym przed wyciekiem zawartości. Kubek wykonany solidnie ze stali nierdzewnej, tworzywa oraz uszczelek gumowych, dostosowany jest do większości uchwytów samochodowych, znakomicie sprawdza się podczas podróży autem. Kształt kubka sprawia, że znakomicie trzyma się w dłoni. Zewnętrzne ścianki kubka nie nagrzewają się po zalaniu wrzątkiem. Gruba przykrywana z uszczelkami oraz zaworkiem niekapkiem oraz gumowa podkładka przy podstawie zwiększają właściwości termiczne. Kubka można używać nie tylko do napojów gorących ale również do zimnych napojów orzeźwiających z lodem. Poniżej przedstawiamy wykres testów termicznych na utrzymywanie stałej temperatury.”
Moje zdanie:

Opis, który widnieje na stronie sklepu jest w 100% zgodny z rzeczywistością. Kubek termiczny 350ml SLIM testowałam w kilku różnych sytuacjach: w domu, wyjeździe, plenerze, z kawą i wodą. Za każdym razem sprawdzał się świetnie. Kubek jest bardzo szczelny i bardzo długo utrzymuje ciepło. Po nalaniu do niego kawy o godz. 7 mogłam cieszyć się jeszcze gorącą kawą o godz. 11, sadzę, że gdyby nie to, że już bardzo mi się kawy chciało to i dłużej by była gorąca :) Wlewając do niego chłodną wodę możemy się nią cieszyć równie długo jak ciepłą kawą, co w upalne dni jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Kubek jest zakręcany dość grubą pokrywką na zasadzie termosów i posiada ona otwór, przez który pijemy kawę czy herbatę oraz taki jakby guziczek, który otwiera nam ten otwór umożliwiając przepływ płynu. Ta zakrętka ma fajne zabezpieczenie na zasadzie niekapka, ponieważ po odwróceniu otwartego kubka do góry nogami tylko odrobinę płynu się z niego wylewa. Aby napić się płynu, który znajduje się wewnątrz należy lekko przechylić kubek i pociągnąć łyk tak jakbyśmy pili z butelki ze smoczkiem bądź dziubkiem :) Uważam, że kubek termiczny 350ml SLIM to idealne rozwiązanie dla każdej mamy, która pragnie napić się ciepłej kawy czy herbaty. Wystarczy, ze rano szykując śniadanie swojemu dziecku zrobi sobie w nim ciepły napój i może cieszyć się nim bardzo długo. Uważam, że wybór tego kubka to strzał w dziesiątkę i jestem z niego mega zadowolona. Teraz już nie muszę się martwić, że idąc zimą na spacer czy na jakąś przejażdżkę będę miała zimne picie bądź mi zamarznie :)
Czy Wy macie jakieś kubki termiczne w swojej kolekcji? Nie? To bardzo zachęcam do zajrzenia na stronę sklepu i jestem pewna że coś sobie wybierzecie :)


Dziękuję Termo Kubki Sklep za możliwość przetestowania kubka termicznego
 
Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach