07 września 2016

Fluid mocno kryjący CORRECTIN MAXJakiś czas temu od firmy Iwostin dostałam do przetestowania FLUID MOCNO KRYJĄCYCORRECTIN MAX. Kolor jaki wybrałam to 01. Czy fluid się sprawdził? Czy dobrałam odpowiedni kolor? Za chwilkę się dowiecie.


Kilka słów od producenta:Sposób użycia: 

Dopasowany odcieniem do kolorytu skóry fluid, należy nałożyć po wchłonięciu się regularnie stosowanego kremu dziennego. Następnie delikatnie rozprowadzić kolistymi ruchami opuszków palców. Preparat łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze twarzy i szyi, idealnie stapia się ze skórą, nie obciążając jej.


Składniki aktywne fluidu IWOSTIN CORRECTIN MAX

- Kompleks witamin A, E, F - Witamina A wzmacnia strukturę skóry, przyspiesza odnowę komórek naskórka, poprawia koloryt, stymuluje syntezę kolagenu, E jest silnym antyoksydantem, zaś F odbudowuje i wzmacnia płaszcz lipidowy naskórka i chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.
- Gliceryna

Składnik o właściwościach nawilżających (dostarcza wodę do naskórka).

- Tlenek cynku
- Stosowany jako filtr UV (filtr SPF 30)
- Metakrylan polimetylu - Absorbuje sebum, nadaje skórze miękkość i matowość oraz efekt wygładzenia.

Moje wrażenia:Tubka z fluidem znajduje się w czarnym kartonowym pudełeczku Tubka jest biała i bardzo wygodna w użytkowaniu. Fluid ma słabo wyczuwalny zapach i dość gęstą konsystencję dzięki czemu nie rozlewa się na palcach czy pędzlu. Trzeba go bardzo szybko nakładać na twarz gdyż zbyt szybko zastyga. Tylko szybka aplikacja pozwala nam uniknąć niechcianych smug czy plam. 


Produkt dobrze kryje i matuje, ale jeśli ktoś ma bardzo suchą skórę to raczej nie jest on dla niego, gdyż potrafi uwydatnić te suche skórki. Po całym dniu nadal twarz wygląda świeżo tylko niestety wybrałam kolor 01, który jest dla mnie trochę za jasny i muszę trochę ratować się pudrem :)
 


Czy używacie produkty Iwostin? Jak się u Was sprawdzają?

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach