28 września 2016

Zabawa i nauka ze sklepem Król ZabawekJakiś czas temu otrzymałam od firmy Król Zabawek bardzo fajne zabawki: Interaktywny Alfabet Pad Clementoni oraz Drewniane Domino Obrazkowe Farma.
Może na początku przedstawię Wam pokrótce firmę. Król Zabawek to profesjonalny sklep dla dzieci, w swojej ofercie posiada przeróżne zabawki m.in. zabawki drewniane, puzzle przestrzenne, gry czy zabawki interaktywne.
Na pewno każdy znajdzie tu coś co go zainteresuje. Obsługa sklepu jest miła i profesjonalna, a termin realizacji zamówień jest bardzo szybki. Ceny produktów są na każdą kieszeń. Bardzo polecam i zachęcam do zakupów w tym sklepie.

 Jak już wspomniałam do testów otrzymałam Interaktywny Alfabet Pad Clementoni oraz Drewniane Domino Obrazkowe Farma. Kiedy Tomcio zobaczył owe prezenty bardzo się ucieszył, a ja razem z nim. Zawsze chciałam mu kupić taki interaktywny tablet, ale jakoś nie było po drodze. Co do domino to uważałam, że będzie to fajny pomysł do nauki łączenia w pary i poznawania nowych zwierzątek.Interaktywny Alfabet Pad Clementoni to bardzo fajny pomysł na rozwijanie wyobraźni dziecka oraz naukę alfabetu. Poprzez naciśnięcie odpowiedniego obrazka dziecko musi wykonać polecenie, czasem jest to odgadnięcie zagadki, a czasem powtórzenie usłyszanej literki i słowa. Dziecko szybko uczy się i rozpoznaje dźwięki.

Taki tablet możecie kupić już za 59 złDrewniane Domino Obrazkowe Farma wykonane jest z drewna, a właściwie to takich małych listewek, na każdym kawałku namalowane są zwierzątka z gospodarstwa domowego oraz cyferki i ich wartość w języku angielskim. Wszystkie klocki zamknięte są w drewnianym pudełeczku. Takie domino to fajna opcja do nauki dziecka o zwierzątkach, oraz liczenia. Dodatkowo fajna sprawa bo może uczyć się cyferek w języku obcym. Tomcio jeszcze nie rozróżnia cyferek, ale potrafi wyszukać podobne zwierzątka.

Domino kosztuje 15 zł
Jestem bardzo zadowolona z obu zabawek, bo jak wiadomo przez zabawę do nauki, a dzieci w wieku 3 lat uczą się bardzo szybko :)
Polecam Wam sklep Król Zabawek z czystym sumieniem, a na pewno znajdziecie tam coś ciekawego. Może warto już przejrzeć strony sklepu, przecież do Mikołaja czy Świąt zostało nie wiele czasu.


Wpis powstał w ramach współpracy ze sklepem Król Zabawek.

Pozdrawiam Serdecznie
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach