21 stycznia 2017

Lida ubrała moje nogi


Dziś mam dla Was recenzję rajstop Lida, jakie miałam okazję testować. Co prawda już trochę czasu minęło, ale trzeba w końcu Wam je przedstawić :) Kiedyś już miałam okazję testować rajstopy od tej firmy (TU)
Tym razem do przetestowania dostałam cienkie rajstopy PLUS SIZE 20 den w kolorze średni beż. Rozmiar jaki wybrałam to 3, tym razem się pomyliłam co do swojego wyboru, gdyż śmiało mogłam wziąć rozmiar mniejsze. Rozmiarówka rajstop Lida jest inna niż rajstop ogólnodostępnych, ponieważ jest to marka z przeznaczeniem dla dużych kobiet i kobiet w ciążyTe rajstopy są to tzw. zwykłe czyli bez domieszki lycry, trochę mi to nie odpowiadało bo nie przepadam za takimi, ale kiedy je założyłam to stwierdziłam, że wcale nie są takie złe. Najczęściej te zwykłe rajstopy mi się przekręcały na nogach, albo powodowały wspinanie się spódnicy czy sukienki po nodze. Przy tych rajstopach nie zauważyłam takiego efektu. Jedyne co mi nie odpowiadało to ich kolor, osobiście wole dużo jaśniejsze kolory, bardziej cieliste czyli takie których nie widać na nodze :P Ogólnie rajstopy są bardzo fajne, dobrze się je nosi i nie mechacą się w praniu (co przy tańszych bywa często).

Rajstopy trochę mi się zsuwały, ale jak wspomniałam to wina tego, że wybrałam zły rozmiar, nie cisną, są po prostu idealne. Po raz kolejny bardzo polecam Wam tą firmę, gdzie (jak już wspomniałam) możecie nie tylko kupić rozmiary dla dużych pań, ale również dla kobiet w ciąży.

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach