16 stycznia 2017

Styczeń białym miesiącem

Styczeń to miesiąc, w którym biel króluje nie tylko na ulicach miast, ale także w głównych alejkach większości sklepów. To najlepszy moment na zakup wysokiej jakości tekstyliów sypialnianych w atrakcyjnych cenach.Jak to się wszystko zaczęło?

Pierwsza biała wyprzedaż odbyła się w styczniu 1878 roku w Filadelfii. John Wanamaker, uważany przez niektórych za pioniera w dziedzinie marketingu, postanowił poprawić sytuację finansową swojego domu towarowego tuż po świętach Bożego Narodzenia. Zauważył bowiem, że sprzedaż od początku roku nie przynosi oczekiwanego zysku, a sam dom towarowy świeci w tym okresie pustkami. Nie chcąc zwalniać pracowników wpadł na pomysł, aby przecenić wszystkie białe produkty. Efekt „białego miesiąca” okazał się na tyle korzystny, że wyprzedaż kontynuowano w kolejnych latach, a tradycja rozprzestrzeniła się po świecie docierając także do Polski.

Pytanie jak wybrać najlepsza kołdrę?


Najlepsza pościel to ta antyalergiczna, ale i tu trzeba dobrze wiedzieć co kupujemy żeby nie natrafić na podróby. Marka Wendre wprowadziła do sprzedaży innowacyjne kołdry i poduszki ANTIBACTERIAL z zaawansowaną technologią ANTIBACT™ czyli włóknami poliestrowymi z domieszką silikonu i substancji antybakteryjnych. Zastosowanie takiego wypełnienia nie tylko przeciwdziała namnażaniu się bakterii, ale również sprawia, że produkty są puszyste i miękkie. Poszycia tychże pościeli wykonano z oddychającej tkaniny syntetycznej. która doskonale filtruje powietrze. Dodatkowo tkanina jest niezwykle trwała i odporna na spieranie, jest elastyczna i przyjemna w dotyku.Jak dbać o taką pościel?

1. Należy codziennie trzepać kołdry i poduszki. Najlepiej wykonać te czynności tuż przed snem, pomoże to zachować pierwotny kształt i sprężystość włókien

2. Regularnie wietrzyć pościel. Kołdrę można wietrzyć zaraz po wyjściu z łóżka lub tuż przed zaśnięciem. Świeża kołdra to spokojny i przyjemny sen

3. Pościel można bezpiecznie prać w pralkach automatycznych. Najlepszym wyborem dla pościeli syntetycznej, będzie program do delikatnej odzieży. ANTIBACTERIAL zaleca się prać nie częściej niż 2-3 razy w roku. Ilość proszku lub płynu do prania nie powinna przekraczać 1/3 dawki zalecanej przez producenta.

Optymalną temperaturą prania kołder i poduszek wykonanych z materiałów syntetycznych jest 30-40 stopni C, w przypadku ANTIBACTERIAL maksymalna temperatura prania, to 60 stopni C.

Program prania nie może łączyć się z wirowaniem. Suszenie powinno odbywać się przy całkowitym rozłożeniu pościeli i pozostawieniu do pełnego wysuszenia w pozycji poziomej. W żadnym wypadku nie należy stosować wybielaczy i czyszczenia chemicznego, kołdry nie można wirować i prasować.


ANTIBACTERIAL to linia wielosezonowa, idealna dla osób cierpiących na alergię. Kołdry i poduszki zostały przebadane i posiadają ocenę kliniczną. Dzięki temu mamy pewność, że produkty skutecznie przeciwdziałają namnażaniu się roztoczy i osiadaniu kurzu – głównych czynników alergennych. Właściwości antybakteryjne gwarantują higieniczną czystość podczas snu.

Kołdra Wendre jest bardzo lekka, bardzo łatwo ją rozścielić i bardzo dobrze sie pod nią śpi. Dzięki tej lekkości nie czuję jej ciężaru na swoim ciele, co sprawia, że śpi się bardzo przyjemnie. Pod kołdrą jest cieplutko, co bardzo ważne dla takiego zmarzlucha jak ja :P więc nie potrzebuję dodatkowego nakrycia.

Kiedy i gdzie kupić nową pościel?

Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku, główne alejki marketów wypełnią się poduszkami, kołdrami, ręcznikami i innymi białymi tekstyliami. Styczeń stał się już tradycyjnie miesiącem, w którym w sklepach można trafić na największe obniżki cen pościeli.

To najlepszy moment w roku, aby wybrać się po nowe kołdry i poduszki do sklepu. Produktów Wendre w niezwykle atrakcyjnych cenach szukajcie w: Auchan, Carrefour, Marko, Selgros, E. Leclerc, Intermarche, Mrówka, Black Red White i Biedronka.


Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach