04 stycznia 2017

VITADERMO - Suplement diety piękne włosyJakiś czas temu, podczas czesania czy mycia włosów sporo ich pozostawało na grzebieniu czy sitku w wannie. Wtedy też postanowiłam coś z tym zrobić, więc sięgnęłam po suplement diety Vitadermo od DermoFuture Precision.


Od producenta:


Skład:


Moja opinia:

Suplement diety VITADERMO to 30 kapsułek zapakowanych po 10 na jednym blistrze, które znajdują się w białym charakterystycznym dla DermoFuture kartoniku. Suplement zażywamy raz dziennie i takie rozwiązanie jest fajne, bo nie trzeba pamiętać o każdej kolejnej dawce jak w przypadku suplementów zażywanych dwa lub więcej razy dziennie.Opakowanie wystarcza na miesięczną kurację i po tym czasie można zauważyć już jakieś zmiany. Jak wspomniałam we wstępie miałam problem z wypadającymi włosami i muszę Wam powiedzieć, że po miesiącu kuracji jest dużo lepiej. Wypadanie włosów nigdy nie zostanie zahamowane w stu procentach ponieważ włosy zawsze wypadają, ale nie w ogromnych ilościach. Człowiek dziennie może tracić do ok. 100 włosów co jest normalnym procesem, ja dziś podczas czesania czy mycia głowy nawet tylu nie zauważam, jest to znacznie mniejsza ilość (tak sądzę, bo nie liczyłam ich :) ). Dodatkowo suplement VITADERMO sprawił, że włosy stały się bardziej miękkie, mocniejsze i nabrały blasku. 

Przyjmując te kapsułki nie miałam żadnych skutków ubocznych typu alergia czy sensacje żołądkowe :)

Ilość w opakowaniu: 30 kapsułek
Cena: 17,90 zł, a możecie kupić np. TU


Suplement diety otrzymałam w ramach akcji "Testuję z Twoim Źródłem Urody"Czy któraś z Was też stosowała ten suplement? Co o nim myślicie?

Pozdrawiam
Kasia
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach