08 kwietnia 2017

Piękne usta z Delia Cosmetics

Jak część z Was wie nie koniecznie lubię malować usta ponieważ wszystko co się na nich znajdzie zaraz jest zjedzone, ale czasem lubię spróbować czegoś nowego. Kiedy dotarła do mnie paczuszka od Delia Cosmetics byłam miło zaskoczona, bo prawdę mówiąc nie miałam zielonego pojęcia co może być w środku.


 Po otwarciu przesyłki moim oczom ukazał się mały biały kartonik, w który zostały zapakowane 3 ślicznotki: Sofia, Claudia i Elizabeth, ale w ofercie marki jest aż 6 kolorów.

Oto one - pomadki Matt Liquid Lipstick:

Sofia: Elizabeth:


Claudia:


Opakowanie jest bardzo ładne, wręcz eleganckie i wygodne w użyciu. Jest ono  przezroczyste i wygląda jak zwykła wykręcana pomadka do ust. Pomadki mają lekko płynną konsystencję, dzięki czemu ich aplikacja jest bardzo łatwa i precyzyjna.
Konsystencja jest dość przyjemna i bardzo dobrze rozprowadza się na ustach, a pomadka szybko zastyga. Aplikacja jest bardzo łatwa dzięki wygodnemu aplikatorowi.

Pomimo, że nadal nie bardzo lubię malować ust to jestem zadowolona z tych pomadek, chociaż do tych kolorów muszę się przyzwyczaić bo jednak lepiej się czuję w beżach czy brązach niż czerwieniach :)

 Pomadki Matt Liquid Lipstick możecie kupić już za 15,90 - TU
A jak Wam się podobają kolorki? Miałyście może te pomadki?
  

Pozdrawiam
KasiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach