25 kwietnia 2017

Storytel - książki do słuchania

Dziś przychodzę do Was z fajną perspektywą dla lubiących czytać, a nie zawsze mających na to czas. Ostatnio miałam okazję przetestować bardzo fajną platformę Storytel.pl, na której można znaleźć różne ciekawe książki nie tylko dla dorosłego czytelnika ale i dla dzieci. Oferta platformy jest dość duża i można naprawdę znaleźć na niej wiele ciekawych propozycji. 
 "Storytel to cyfrowa usługa abonamentowa, umożliwiająca streaming audiobooków na telefonach, tabletach i komputerach. Aby z niej skorzystać, należy zarejestrować się w serwisie Storytel i pobrać darmową aplikację (na platformy iOS, Android i Windows Phone).

Użytkownik wnosi stała miesięczną opłatę i może słuchać audiobooków bez żadnych ograniczeń. Książki przesyłane są na jego urządzenia strumieniem w formacie mp3. Aby móc słuchać audiobooków będąc poza zasięgiem sieci, użytkownik może przechowywać książki w trybie offline."

Platforma ma katalog, w którym jest podział na kilka  jakby działów m.in.: najnowsze, zapowiedzi czy najnowsze dla dzieci. W każdym takim dziale są propozycje najciekawszych książek. Można oczywiście samemu wyszukać tytuł książki, jaką się ma zamiar "przeczytać" chociaż nie jest powiedziane, że dany tytuł jest dostępny na platformie. Można również wyszukiwać książek wg autora i tu mamy wtedy spory wybór. Ponadto możemy wyszukiwać książek posługując się zakładką kategoria w której jest podział na: kryminały, biografie, dla dzieci czy nawet thrillery.

Nie masz ostatnio czasu na czytanie? to audiobook jest wspaniałym rozwiązaniem podczas sprzątania, gotowania, prasowania czy innych czynności. Platforma to bardzo fajne rozwiązanie w podróży, gdy w naszym bagażu brakuje już miejsca na książkę, a lubimy mieć coś do czytania dla tzw zabicia czasu. Ponadto jest to fajne rozwiązanie podczas podróży z dzieckiem samochodem, kiedy maluch lubi słuchać bajek, a my najzwyczajniej w świecie nie możemy ich jemu w tym momencie poczytać. Wystarczy, że wejdziemy na stronę Storytel.pl, zarejestrujemy się i pobierzemy aplikacje na nasz telefon czy tablet. 

 Pierwsze 14 dni są za darmo, po upływie 14 dni abonament przechodzi w wersję płatną i trwa tak długo, dopóki sam nie zrezygnujesz z abonamentu. Usługa kosztuje 29,90zł za 30 dni.


Wpis powstał we współpracy z platformą Storylet.pl. Dziękuję Pani Milenie za  kod podarunkowy, nie miało to wpływu na moją opinię. Gorąco polecam do zajrzenia na platformę i wypróbowania jej, a być może pozostaniecie tam na dłużej.Pozdrawiam
Kasia 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach