31 lipca 2018

Be Beauty rajstopy i bielizna - internetowy sklep for-you.com.plW dzisiejszych czasach wielu z nas robi zakupy już nie w sposób tradycyjny ale poprzez Internet. Tak samo Ja dość często poszukuję nowych ciekawych sklepów internetowych i to nie tylko zagranicznych, ale i naszych rodzimych. Ostatnio miałam okazję zajrzeć do sklepu For-You, którego właścicielką, jest Pani Eliza Żywicka. 

W sklepie możecie kupić prześliczną bieliznę, coś dla mężczyzn oraz akcesoria bieliźniane np. ramiączka do biustonoszy. 


W niedalekiej przyszłości zapewne będzie też coś dla dzieci gdyż na stronie sklepu jest również zakładka Mała Moda, pod którą właśnie znajdują się rajstopki dla dziewczynek. 

Poruszanie się po stronie jest bardzo łatwe nawet na telefonie nie sprawia żadnych problemów. Wszystko jest czytelne, a przechodzenie miedzy zakładkami jest szybkie i bezproblemowe. W sklepie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. 
Wszystkie informacje zawarte na stronie są podane w sposób czytelny i zrozumiały i co jest bardzo fajne informacji o regulaminie czy kosztach wysyłki możemy szybko dowiedzieć się klikając w odpowiednie pole u góry strony, więc nie trzeba całej jej scrollować do samego dołu. Dodatkowym atutem jest przekierowywanie poprzez ikony m.in. FB, IG itp. gdyż możemy szybko znaleźć się na odpowiedniej stronie social media. Tym sposobem śledzimy sklep i wszelkie nowości bądź promocje. 


Rejestracja do sklepu jest bardzo łatwa i prosta, wystarczy wypełnić pola i odpowiedzieć na link, który przychodzi na podanego przez nas maila. Od tej chwili możesz już nie tylko przeglądać strony sklepu, ale składać zamówienie. 

Podczas składania zamówienia mamy również możliwość zaznaczenia odbioru osobistego jeśli mieszkamy na terenie Lublina lub w jego okolicach.

Lubicie robić zakupy w Internecie? Jeśli tak, to zapraszam Was do sklepu For-You może i tam coś znajdziecie dla siebie J

Pozdrawiam serdecznie
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach