11 października 2018

Kilka słów o tym jak Sówka zamieszkała w naszym domu

Sporo czasu już minęło od momentu jak do naszego domu zawitała śliczna Sówka. Ale nie jest to byle jaka Sówka lecz piękny obraz wykonany na nie typowym tworzywie. Najczęściej są obrazy na płótnie, drewnie czy papierze, ten jest na blasze. Kiedy zamawiałam ten obraz nie spodziewałam się, ze będzie on tak dobrze wykonany. Taki plakat metalowy wybrałam na stronie Steel Poster i powiem Wam, że nie był to łatwy wybór. Przeglądając ofertę sklepu widziała tyle fajnych obrazów, że co chwilę zmieniałam zdanie. Ciągle wahałam się czy wziąć coś dla siebie czy do pokoju dziecięcego. Ostatecznie w koszyku wylądował plakat z Sówką, którą wybrałam do pokoju Tomcia. Niestety nadal walczymy z remontem i Sówka jeszcze nie znalazła się na swoim miejscu, ale wiem, że będzie prezentować się na drewnianej ścianie cudownie.


Plakat dzięki temu, że jest metalowy to łatwo utrzymać w czystości ponieważ czyści się go takimi samymi produktami jak lustro czy meble. Montaż takiego obrazu jest banalnie prosty. Do plakatu dołączony jest magnes, który wystarczy przykleić do ściany za pomocą warstwy klejącej z drugiej strony elementu mocującego. 
Po przyklejeniu magnesu do ściany przyczepiamy do niego nasz obraz i gotowe. Jest to bardzo fajne rozwiązanie gdyż nie musimy wiercić dziur na wkręty czy wbijać gwoździ. Jeśli jednak znudzi nam się  miejsce w którym zamontowaliśmy nasz plakat, możemy go odkleić i przewiesić go. W takim wypadku należy lekko podgrzać mocowanie suszarką i odkleić je od ściany, jest minimalne ryzyko, że odejdzie nam trochę farby ale lepsze to niż dziura po gwoździu. W nowym miejscu należy przykleić już nowy magnes, który można zakupić w sklepie poprzez wiadomość prywatną.
Ponadto na stronie nie tylko możecie wybrać gotowy plakat, ale również zamówić swój własny projekt.
Blachy dekoracyjne to nie tylko pomysł na świetny i szybki wystrój mieszkania, ale i genialny pomysł na prezent. Obraz dostarczony jest w ślicznym kartoniku, więc nawet nie trzeba szukać specjalnie opakowania tylko nakleić kokardkę czy opasać wstążką.

Osobiście polecam Wam zajrzeć na stronę sklepu, a z pewnością coś wam wpadnie w oko, a ponieważ do świat zostało jakieś dwa miesiące to warto już zacząć myśleć o prezentach.

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach