20 października 2018

Naturalnie Piękne w Białymstoku

Ostatni weekend września spędziłam w bardzo uroczym Białymstoku na spotkaniu blogerek pod hasłem Neutralnie Piękne. Spotkanie zorganizowała Kamila i bardzo Jej dziękuję za zaproszenie. Do Białegostoku wybrałam się z samiutkiego ranka, a na miejsce czytaj Dworzec PKP dotarłam ok. 13. 

Dalej musiałam się dostać do Willi Marcella gdzie wraz z Magdą miałyśmy zarezerwowany nocleg. Dotarcie tam nie było wcale trudne, chociaż nie obyło się bez problemu hihihi wysiadłam dwa przystanki za wcześnie i to wcale nie była krótka trasa. Willa znajduje się na cichej i spokojnej uliczce, obsługa jest bardzo miła i sympatyczna i pomimo, że przyjechałam 2 godziny wcześniej to po 10 minutach dostałam klucz do pokoju. Pokoje są tam niewielkie, ale na taki krótki wypad idealne. Wszystkie pomieszczenia czyściutkie i zadbane. Ponadto jest tam też aneks kuchenny, gdzie każdy gość może sobie zrobić kawę, herbatę (były na wyposażeniu) lub pyszne śniadanie.

Po zameldowaniu się w Willi Marcella wsiadłam w autobus i pojechałam na miejsce spotkania czyli do Fly High Coffee gdzie były już wszystkie dziewczyny: Magda, Asia, Aneta, Natalia, Diana, Kamila i Gosia

Lokal znajduje się w centrum miasta, ale miałam mały dylemat w którym miejscu ponieważ nie jest on na powiedzmy deptaku lecz wchodzi się, z bocznej uliczki. W środku jest bardzo ładnie, czysto i bardzo miło.
zdjęcie w lustrze musi być hihihi

Po dotarciu na miejsce trzeba było się posilić, więc zamówiłam pyszną kawę ze słonym karmelem (barista namalował mi fajny rysunek :D) oraz obiad.
Spotkanie mijało w miłej atmosferze, a czas uciekał nieubłagalnie, więc trzeba było w końcu przejść do sedna sprawy i rozpoczęłyśmy małą licytację fantów.
Uzbierałyśmy ok 500 zł i przeznaczyłyśmy dla Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci .
Nasza kochana organizatorka zadbała o to abyśmy nie wróciły ze spotkania z pustymi rękami, więc na koniec wręczyła każdej z nas upominki od wspaniałych sponsorów:

Bardzo dziękuję Kamili za zaproszenie, dziewczynom za miłe spędzenie czasu, a sponsorom za wszystkie upominki.
Bielenda
Biofemina
BioBeauty

 Avetpharma
 SemCo
  Svoje ( były też mydełka na licytacje)
 Ecospa
 Moje wylicytowane upominki :)

Po spotkaniu wraz z Kamilą Magdą i Anetą wybrałyśmy się na krótki spacer oraz na Mini After Party do 33Krany.
 kogoś tu złapałam hehehe

zdjęcie w WC też na topie hahahaha

Liczę na ponowne spotkanie za rok
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach