04 listopada 2019

Zlot Lubelskich Straszydełek 2019Pewnej pięknej niedzieli wybrałam się do Lubartowa, aby spotkać się tam z cudownymi Czarodziejkami w słynnej już Bramie. Była to już trzecia edycja Zlotu, a ja miałam okazję uczestniczyć w pierwszym i właśnie tym ostatnim. Na Zlot przyleciało 16 cudownych kobietek, które postanowiły połączyć swe siły i oprócz pogaduszek przy kawie wyczarować piękną kwotę aby wspomóc Łukasza. Jest to 14 letni chłopak, który uległ poważnemu wypadkowi i każdego dnia walczy o powrót do pełnej sprawności, ale niestety bez drogiej rehabilitacji nie jest to możliwe. Oczywiście nie pomogłybyśmy gdyby nie dwie super Czarodziejki Ola i Sylwia. To one skrzyknęły nas abyśmy dały z siebie wszystko i chcę im podziękować za możliwość uczestniczenia w tym wspaniałym spotkaniu.
Organizatorki Zlotu - Sylwia i Ola

Spotkanie rozpoczęło się w samo południe, większość dziewczyn postanowiła się posilić przed licytacjami więc na stół wjeżdżały powolutku przepyszne potrawy.

 przepyszna sałatka Cezar

pyszny krem z dyni z popcornem

Kiedy przeszłyśmy do sedna sprawy wstępowały w nas istne bestie. Każda chciała wylicytować wart uwagi produkt, prześcigałyśmy się w kto da więcej, adrenaliny i śmiechom nie było końca. W pewnym momencie Marta popatrzyła na mnie i zabiła mnie wzrokiem. 

Klaudia i Marta

Okazało się, że chyba za dużo licytowałam i hmmm postanowiła zadbać o to abym za dużo nie wydała hihihi. To był taki żart sytuacyjny, ale gdybyście wtedy nas zobaczyły to byście padły ze śmiechu. 


 


zostałyśmy przyłapane hihihi

Lubię takie spotkania bo nie tylko pomagamy innym, ale i odrywamy się od codziennych obowiązków i spędzamy miło czas w świetnym towarzystwie. Liczę, że za jakiś czas znowu będę mogła wziąć udział w podobnym spotkaniu.

Ze spotkania przywiozłam ze sobą sporo wylicytowanych fantów, ale sponsorzy zadbali też o to abyśmy nie wyszły z pustą ręką ze spotkania.

Podczas licytacji uzbierałyśmy kwotę 1275 zł, którą wpłaciłyśmy na konto zbiórki. Jeśli Wy też zechcecie wspomóc Łukasza to podaje Wam tu link - Pomóż Łukaszowi stanąć na nogiLicytacja:Upominki:

Jeszcze raz dziękuję organizatorkom za zaproszenie, a sponsorom za przekazanie takich wspaniałych upominków na licytację i na upominki dla uczestniczek. Natomiast Madzi, Sylwii i Gabrysi za zdjęcia.Pozdrawiam
Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach