29 listopada 2019

Uśmiech Losu Katarzyny Michalak


Uśmiech losu to kontynuacja Sagi Mazurskiej Katarzyny Michalak. Miałam okazję poznać twórczość Pani Kasi w Trylogii, którą czytało mi się niezwykle przyjemnie. Teraz miałam okazję poznać losy innych bohaterów w równie pięknie napisanej książce.


Natalia najbardziej na świecie pragnie dziecka. Niestety, nie udaje jej się zajść w ciążę, a żeby tego było mało to pomiędzy nią a Damianem wszystko zaczyna się psuć.W wigilijny wieczór dziewczyna ucieka z domu i być może jej los potoczyłby się zupełnie inaczej, gdyby nie natknęła się na porzuconego pięknego psa, który okazuje się być szczenną suką. Natalia zabiera Bellę do Dworu Marcinki, gdzie trwają przygotowania do kolacji wigilijnej.


W tym samym czasie w Marcinkach pojawia się Bartosz, który ucieka przed tęsknotą i trudną przeszłością.

Fabuła powieści jest bardzo zaskakująca i pełna niespodzianek. Książka świetnie ukazuje bezinteresowną pomoc, przyjaźń i wsparcie rodziny, które w trudnych życiowych sytuacjach stają się bezcenne.


"Uśmiech losu" to powieść przepełniona magią świątecznej atmosfery, która rozgrzeje niejedno serce. Znajdziecie w niej cały wachlarz emocji od łez począwszy na radości skończywszy.


Czy Natalii, która straciła nadzieję, uda się zachować miłość?
Czy naprawdę trzeba coś stracić, by docenić tego wartość?Aby poznać odpowiedzi na te pytania to tak jak poprzednio gorąco Wam polecam sięgnąć po książki Kasi Michalak, bo to naprawdę świetna lektura na jesienne i zimowe wieczory. Ja natomiast zacznę czytać od początku tzn od pierwszej części Sagi bo jestem bardzo ciekawa jak zaczęła się ta cała historia.Pozdrawiam
KasiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach