17 lipca 2016

Kreatywne układanie włosów z Stile UnicoTestowaniom z Michałem z Twoje Źródło Urody nie ma końca, jestem z nich bardzo zadowolona bo dzięki nim mam przyjemność testować różne nowe i ciekawe kosmetyki. Dziś Wam opowiem w kilku słowach o Gumie do Kreatywnej Stylizacji Włosów od Stile Unico

Guma zamknięta jest w okrągłym plastikowym pudełeczku (i powiem Wam, ze pierwszego dnia jak chciałam ją otworzyć to miałam z nim problem :P). Po jego otwarciu naszym oczom ukazuje się piękny brzoskwiniowy kosmetyk, który niczym nie przypomina używanych prze ze mnie gum do włosów. Nie dość, że ma inny kolor niż tego rodzaju kosmetyki, to i jego konsystencja jest bardziej podobna do balsamu i ma śliczny zapach.

Co pisze producent:


Skład: 


Moja opinia:
Gumę do włosów używam prawie codziennie, to zależy od tego czy gdzieś wychodzę, czy siedzę w domu (nie żebym się nie czesała wtedy :P )Początkowo stosowałam ja na suche włosy aby poskromić niesforne kosmyki lecz nie dawało to oczekiwanego efektu. Włosy szybko opadały pod ciężarem nałożonego kosmetyku i wyglądały nieefektownie. Postanowiłam wypróbować go w inny sposób. Po umyciu włosów nakładam kosmetyk na jeszcze mokre włosy i przechodzę do ich stylizacji, ten sposób przyniósł mi dobry efekt. Włosy są lepiej ułożone, bardziej poddają się modelowaniu i wystarczy już wtedy niewielka ilość lakieru do ich utrwalenia. Czemu używam lakieru? Ponieważ sama guma nie daje rady moim włosom, są one bardzo niesforne i tak uparte jak ja.
Po umyciu głowy, przed czesaniem


Już gotowa fryzurka


Czy polecam ten kosmetyk? Tak dla osób, których włosy są bardziej podatne na ich układanie oraz dla osób z dłuższymi włosami, które potrzebują lekkiego ich poskromienia. 

W opakowaniu znajduje się 100 ml, a kosmetyk kosztuje 8,80 zł i uważam, że jest wart swojej ceny.

Mieliście ten kosmetyk? Jak się u Was sprawdził?

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach