26 lipca 2016

Zakupy z Wholesalebuying

Kilka dni temu dotarła do mnie fajna paczka ze sklepu Wholesalebuying, w której znalazły się śliczne sandałki, okulary przeciwsłoneczne i fajna torba.1. Sandałki a'la japonki - bardzo ładne kwieciste sandałki w kolorze białym, są wykonane bardzo dobrze, nigdzie nie wychodzi klej ani nie widać nitek szycia. Jedyny problem jest z rozmiarem, ponieważ mimo, ze to rozm 39 to jest to raczej większe 38 bo są dla mnie o pół nr za małe oraz są ciasne na wysokości kostki.

2. Okulary przeciwsłoneczne - zamówiłam je z myślą o leniej porze, chociaż jak wiadomo i zimą można takie nosić :) okulary są lekkie, wykonane z dokładnością  i starannością, maja fajne duże szkła, polecam.


3. Torba - wykonana jest z materiału przypominającego grube płótno. do torby jest dołączony dość mocny pasek żeby można było ja złożyć na ramie i ma dwa krótkie paski do trzymania w reku. No i tu jest problem, bo są one z tak cienkiego materiału skóropodobnego, ze aż strach mieć jakieś cięższe rzeczy i trzymać ją w ręku. W środku jest jedna kieszonka na zameczek. Poza tymi "rączkami" to torba jest bardzo fajna i można powiedzieć pakowna.


Robiąc zakupy w tym sklepie dość często mamy okazje trafić na wyprzedaże, wiec zachęcam do zaglądania  na stronę sklepu :) a do 13.08 robiąc zakupy możecie skorzystać z bonów zakupowych :)

wholesalebuying Coupon code, valid to 13/08/2016
WB-cindy15 ==  1$ off for items over 15
WBlyf-5 == 5% off for items
 
 
Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach