28 października 2016

Ubieramy się z DresslilyOd pewnego czasu docierają do mnie różne paczuszki, ale pogoda jest tak brzydka ze aby zrobić dobre zdjęcie trzeba długo czekać na jej poprawę. Więc któregoś pięknego dnia wykorzystałam właśnie okazję, że wyszło piękne słonko i nieważne było, że okropnie zimno pojechałam z synkiem i mężem na spacer i porobiliśmy kilka zdjęć. Dziś pokażę Wam moje nowe spodnie/getry, sukienkę i koszulkę starszego syna ze sklepu Dresslily :)


1.   Spodnie – dla mnie bardziej getry ponieważ są dopasowane i zakłada się je tak jak getry czyli bez zamków i guzików. Spodnie wykonane są z materiału z domieszką poliestru co powoduje, że są dość elastyczne. Na dole nogawki są efektownie ozdobione haftem. Wzięłam rozm. 5XL i w sumie spokojnie mogłabym wziąć rozmiar mniejszy :)
2.   Sukienka – bardzo ładna czarna sukienka z miętowym wzorem. Sukienka jest wykonana z poliestru co nie bardzo mi odpowiada, ale dzięki temu doskonale układa się na figurze. Tu wybrałam rozm 6XL, ale i tu spokojnie mogłam wziąć mniejszą :)

3.   Koszulka – tym razem wybrałam coś dla starszego syna. Biała koszulka z ciekawym wzorem bardzo się synowi spodobała.Czy robicie zakupy w takich sklepach? Co się Wam spodobało?

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach