30 października 2016

Zakupowe szaleństwo z DresslilyDziś pora na drugą część zakupów ze sklepu Dresslily. Tym razem pokaże Wam kilka fajnych gadżetów przydatnych w każdym domu.

1.      Poszewki na poduszki – wykonane są z mocnego materiału przypominają trochę lniane płótno ale ponoć to bawełna z domieszką poliestru. Poszewki mają rozm 44x44 i zapinane są na zamek. Oto one:
7


2.      Termos na herbatę – wzięłam taki fajny mały termos, który przyda się każdej młodej mamie do przechowywania gorącej wody aby w każdej chwili przygotować mleko bądź herbatkę dla dziecka, ja mam już 3 letniego synka i wzięłam go bardziej do przedszkola żeby zamiast zimnej wody czy soku miał ciepłą herbatkę. Co prawda dostają ciepłe picie do śniadania ale czasem dziecku chce się pić to lepiej jak będzie to ciepły płyn. Termos jest całkowicie metalowy więc nie ma obawy, że kiedy spadnie to się stłucze.
3.      Nawilżacz powietrza w wersji mini – nawilżacze w czasie jesienno wiosennym to świetna sprawa. Kiedy nasze mieszkania zaczynają być ogrzewane to powietrze w nich jest suche co powoduje że częściej chorujemy na gardło. Nawilżacz ma poj 80 ml i zasilany jest przez kabel USB 


4.      Pojemnik na szczoteczkę i pastę do zębów w kształcie żółwika – pojemnik mocujemy do ściany za pomocą takich specjalnych przylepców
Jak się podobają te gadżety? Może się na coś skusicie? Niedługo święta więc warto za czymś się rozejrzeć :)

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach