19 maja 2017

Kuracja odmładzająca z biotyną (Wit. H)


Produkty DermoFuture Precision goszczą u mnie już od dłuższego czasu, tym razem miałam okazję przetestować Kurację Odmładzającą z Biotyną.


Główny składnik preparatu to biotyna bardziej znana jako witamina B7 czy witamina H i bierze ona udział w metabolizmie białek i tłuszczy.
Ma istotne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania komórek, głównie stymuluje metabolizm komórek twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni. Dzięki tej funkcji zwiększa biodostępność innych substancji aktywnych dostarczanych w głąb skóry oraz spowalnia jej proces starzenia się, przywracając naturalny blask.

Działanie kuracji:


Skład:

Kosmetyk znajduje się w małej szklanej buteleczce o pojemności 20 ml. Zakrętka posiada pipetkę, dzięki której możemy wygodnie nabrać i odmierzyć odpowiednią ilość kosmetyku.


Serum ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję przypominającą białą emulsję oraz ma bardzo przyjemnym, słodkawy zapach. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze chociaż niezbyt szybko się wchłania.

Po nałożeniu kosmetyku tzn. po jego wchłonięciu możemy zastosować krem na dzień bądź na noc, ponieważ serum świetnie współgra z innymi kosmetykami. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, miękka i gładka. Serum nie wywołało u mnie żadnego podrażnienia ani uczulenia.


Ponieważ osobiście mam skórę bardzo suchą to śmiało mogę polecić tą kurację osobom mającym właśnie taką cerę .

Kurację z biotyną możecie kupić w sklepie Tenex jak i w sklepie Rossmann, gdzie można znaleźć większość kosmetyków marki DermoFuture.

Kosmetyk otrzymałam w ramach akcji "Testuję z Twoim Źródłem Urody"

Czy Wy znacie tą kurację?

Pozdrawiam

Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach