31 maja 2017

Opieka za granicą

W dzisiejszych czasach z pracą jest różnie, jedni uważają że jest ciężko znaleźć - inni, że wystarczy się rozejrzeć. Czasem nawet wystarczy zmienić zawód żeby mieć ciekawą pracę. Z fajną propozycją pracy wychodzi firma Global Service M&A, a jest to opieka za granicą nad osobą starszą.

Praca w Polsce czy zagranicą jest zawsze dylematem bo wiąże się z rozstaniem z rodziną, ale trzeba też wziąć pod uwagę jakie warunki firma nam oferuje. Firma Global Service M&A zatrudnia opiekunki do osób starszych na bardzo dobrych warunkach i za godnym wynagrodzeniem. Podejmując pracę możemy liczyć na legalne zarobki, opłacony ZUS oraz umowę zlecenie bądź umowę o pracę.


Opieka za granicą nad osobą starszą nie różni się niczym od opieki nad taką samą osobą w kraju. Tamtym ludziom również potrzebna jest pomoc przy codziennych czynnościach, czy chociaż dotrzymaniu im towarzystwa podczas np. oglądania ulubionego serialu. Tylko od nas samych zależy czy zechcemy podjąć pracę za granicą czy pozostać w domu i dalej szukać jakiegoś zajęcia.

Nie jesteś pewna/pewien czy jesteś odpowiednią osobą do tej pracy? Zaryzykuj i sprawdź oferty tej firmy może jednak Cie zainteresują i znajdziesz coś dla siebie.
Pozdrawiam

Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach