22 listopada 2017

Odszkodowanie za opóźniony lot

Odwołane loty? Opóźnienie samolotu? AirLex pomoże Ci dociekać swoich praw jako pasażera.
Czasem zdarza się tak, że plan podróży może znacznie odbiec od pierwotnego planu. Jeśli ten lot był Twój, to wcale nie oznacza, że musisz pogodzić się z losem.

Bilety lotnicze to pewien rodzaj umowy i na ich podstawie linie lotnicze zobowiązują się dostarczyć pasażera w miejsce docelowe.

źródło Pinterest

Każdy poszkodowany podróżny ma prawo do odszkodowania za taki opóźniony lot, ale niewiele osób korzysta z takiej możliwości. O rekompensatę za opóźniony lot mogą się starać wszyscy pasażerowie, jeśli zwłoka przekracza co najmniej 3 godziny. Takie odszkodowanie jest należne, gdy zwłoka odlotu nie jest spowodowana sytuacją nadzwyczajną i niezależną od przewoźnika czyli np. nie jest to zagrożenie terrorystyczne, fatalne warunki atmosferyczne czy też strajk pracowników lotniska.

O odszkodowanie za opóźniony lot można wystąpić w ciągu roku od dnia zdarzenia. Więc jeśli przytrafiło się to Tobie to nie zwlekaj tylko zgłoś się do firmy AirLex, która Ci pomoże uzyskać takie odszkodowanie. Nie wiesz jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na stronę firmy, wypełnisz kwestionariusz, a po otrzymaniu Twojego zgłoszenia ktoś się z Tobą skontaktuje w celu rozpoczęcia likwidacji szkody.
Twój lot był opóźniony? Potrzebujesz fachowej pomocy? Zgłoś się do AirLex już dziś.


Pozdrawiam

Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach