25 listopada 2017

Personalizowane prezenty od MyGiftDNA - Kubek termiczny i grawerowany pendrive

Szał zakupów ostatnio wszędzie tym bardziej, że sklepy robią promocje i tym przyciągają klientów. Oni wiedzą co robią, bo każda okazja jest dobra do zakupów, a że zbliżają się święta to wykorzystujemy takie okazje kupując prezenty dla najbliższych. Dziś chce Wam pokazać moje zamówienie ze strony MyGiftDNA, gdzie znajdziecie naprawdę fajne i to dość często personalizowane prezentyW sklepie wybrałam kubek termiczny i grawerowany pendrive. Zaraz usłyszę no takie cuda to wszędzie dostane, tak ale tu możesz wybrać nie tylko produkt, ale go podpisać ze będzie tylko i wyłącznie osoby obdarowanej.

Pierwszy prezent jaki wybrałam to KUBEK TERMICZNY – wybrałam go z myślą o moim najstarszym synu, który jak zawsze jest w biegu i nigdy nie ma czasu na ciepłą kawę Gdy syn rano zrobi sobie kawę to czasem do wieczora nie wypije bo wystygnie, a tak zawsze może mieć ciepłą i zabrać ją ze sobą J
Kubek jest wykonany starannie, w środku jest metalowy i zamykany jest tak jak termos. Aby napić się kawy nie trzeba go odkręcać, a wystarczy wcisnąć guziczek, a otworek przez który napijemy się kawy zostanie odblokowany, a na kubku jest grawerowany napis wykonany techniką laserową.

Drugim prezentem jest GRAWEROWANY PENDRIVE – wybrałam go dla średniego syna gdyż jako informatyk czy programista potrzebuje nośników na których zapisuje różne dane i w tym wypadku myślę, że to dobry prezent za niewielkie pieniądze. Taki upominek jest dobry dla każdego bo nie tylko dane na nim przechowujemy ale może służyć też za album ze zdjęciami gdyż w obecnych czasach coraz mniej zdjęć wywołujemy a na komputerze niezbyt dobrze je trzymać. 
Ten gadżet również jest personalizowany, w tym wypadku napis jest wykonany techniką laserową na drewnianej obudowie, a jego pojemność to 8GB.

Jeśli podobają się Wam moje prezenty dla synów to skorzystajcie z oferty ponieważ od dziś przez 14 dni macie możliwość zrobienia zakupów ze zniżką. Wystarczy, że dokonując zakupu przed dokonaniem płatności wpiszecie kod rabatowy blog17, a Wasze zakupy będą tańsze o 10%.

PS dla najmłodszego też już coś upatrzyłam żeby nie było, że o nim zapomniałam J

Pozdrawiam

Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach