17 czerwca 2016

Drobne zakupy z Wholesalebuying


Kilka dni temu dotarła moja paczka z zakupami ze sklepu Wholesalebuying. Tym razem zamówiłam fajne portki dla Tomcia, cienie do brwi, kosmetyczkę do  bielizny oraz do kosmetyków :) Lubię obić zakupy w tym sklepie bo zawsze znajdę coś ciekawego, ale po kolei:

1.       Spodnie dresowe dla Tomcia. Wykonane są z miłej w dotyku bawełny aczkolwiek myślałam, że będą grubsze. Wzięłam je z myślą, że mały pójdzie od września do przedszkola. Niestety trochę zawiodłam się na ich fasonie bo nogawki są dość wąskie i zamiast wyglądać jak dresy to wyglądają jak getry.

  KLIK


2.       Cienie do brwi. Ciągle człowiek czegoś się uczy nawet jak dobrze pomalować brwi. Zestaw ten mnie zainteresował ze względu na szablony do wyrysowania kształtu brwi. Cienie mają neutralny kolor, nie są za ciemne ani za jasne, a szablony wykonane są z delikatnego i elastycznego plastiku.

 KLIK

3.       Kosmetyczka na bieliznę – bardzo ciekawy pomysł dla osób podróżujących, a że ostatnio troszkę jestem w rozjazdach pomyślałam, ze mi się bardzo przyda :)

 KLIK

4.       Kosmetyczka na kosmetyki – taka trochę nietypowa gdyż jest rozkładana z przeźroczystymi kieszonkami, zapinanymi na zamek. Dzięki takiemu rozwiązani nie musimy grzebać w standardowej kosmetyczce w poszukiwaniu jakiejś rzeczy bo tu wszystko mamy poukładane i na tzw. widoku, taka kosmetyczka jest również bardzo przydatna podczas podróży 

  KLIK

no i kilka zdjęć małego modela w porteczkach :)
Jak Wam się podobają moje drobne zakupy? Czy wy lubicie kupować przez Internet?Pozdrawiam
KasiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach