26 czerwca 2016

Zakupy, zakupy i jeszcze raz zakupy

Jak już wszyscy wiecie lubię robić zakupy w zagranicznych sklepach. Tym razem zrobiłam je w super sklepie Dresslink, gdzie kupiłam bardzo fajną torbę podróżną, małą torebkę wizytową i jeszcze kilka innych rzeczy, ale po kolei.

W sklepie możemy kupić nie tylko ciuchy, ale i akcesoria kosmetyczne czy do włosów, a nawet buty i torby. Oto moje zakupy:

1. Torba -  bardzo pakowna, przydatna podczas podróży czy wyjścia na siłownie. Kolor różowy bo tylko ten był dostępny, ale czy to ważne? nie najważniejsze, ze pakowna i przydatna, bardzo dobrze wykonana. Po bokach ma dodatkowe kieszenie, np na kanapki czy książkę, a w środku małą kieszonkę na suwak. Posiada dwa paski krótkie i jeden długi, dzięki któremu możemy torbę przewiesić przez ramię

2. Torebka wizytowa -  mała, elegancka torebka np. na wesele. W środku znajdują się dwie kieszonki na zamek, w jednej możemy schować np jakąś pomadkę i podkład, a w drugiej np telefon. torebka ma pasek w postaci łańcuszka, dzięki któremu zawiesimy ja na ramieniu oraz mały paseczek, który możemy zawiesić sobie na nadgarstku. Wymiary torebki to 20 cm /13 cm
3. Regulacja do pasów bezpieczeństwa - wybrałam go ponieważ uważam, ze jest to przydatny gadżet w momencie kiedy dziecko jest już za duże na fotelik, a siedząc na podstawce pasy przechodzą mu przez szyję.
4. Pomadka w kredce -  kolor który wybrałam to 08, niestety nie ma jej w tej chwili, ale są inne śliczne kolorki. Pmadka ładnie rozprowadza sie po ustach, nie wysusza ich i nie jest lepka.

I jak się Wam podobają moje zakupy?
Jak możecie to poklikajcie, jak nie chcecie nie musicie :)

Mam też dla Was kupony zniżkowe :)

Dresslink Coupon code: 
DLblog5 == Get $5 off on once purchases of $59​
DLblog10 ==Get $10 off on once purchases of $99Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach