16 listopada 2016

Blogowy Szał Mam - Łęczyca 2016
Kiedy Paulina z bloga Ladymami ogłosiła, że zaczynają się zapisy na Blogowy Szał Mam wiedziała, ze muszę się zgłosić. Rok temu niestety nie dałam rady pojechać, więc bardzo chciałam tam znaleźć się w tym roku. Zgłoszenie wysłałam i niecierpliwie czekałam na rozwój wydarzeń. Kiedy tylko dostałam maila z informacja zwrotną, ze jednak się dostałam byłam w siódmy niebie, w końcu moje marzenie poznania Pauliny i Ani się spełniło.

Tak więc w sobotę 22.10.2016 o 3:50 nad ranem wsiadłam w samochód i pojechałam do Iwonki. Wraz z Marceliną, Iwoną i jej rodziną pojechaliśmy na podbój Łęczycy. Pomimo brzydkiej, deszczowej pogody podróż mijała nam bardzo szybko i w miłej atmosferze.
Na miejscu byliśmy parę minut po godz. 9 i udałyśmy się do restauracji Agawa, gdzie miało odbyć się Spotkanie Blogerek.

Blogowy Szał Mam rozpoczęłyśmy od degustacji pysznej herbatki od Ahmad Tea. Każda z uczestniczek otrzymała w prezencie prześliczną filiżankę, a herbata była wprost przepyszna.
Po pysznej herbatce i powitaniu przyszedł czas na pierwszą prelekcję.
Więcej ruchu na Twojego bloga z SEO”, którą poprowadził Sławomir Gdak, prowadzący blog Gdaq Pan Sławek powiedział nam o możliwości optymalizacji naszych stron, zdradził też kilka wskazówek co należy poprawić, aby strona była lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania. Poruszył również kwestię pozyskiwania linków. 

Kolejnym punktem spotkania były warsztaty kreatywne, które poprowadził Smok Ignacy czyli Ania Kuczyńska z bloga LejdishepardNa tych warsztatach uczyłyśmy się malować na tkaninie. Wydaje się, ze to trudna rzecz, ale dla chcącego nic trudnego. Wystarczy materiał, dobre farby i trochę pomyślunku i gotowe :) 
poniżej moja praca :)Po tak wyczerpujących i wymagających od nas efektywnego myślenia warsztatach przyszedł czas na obiad. Zamówiłam sobie rybę i cóż hmmm była smaczna ale niestety smażona, a wolałabym na parze. 

Kiedy już się posiliłyśmy przyszedł czas na kolejna prelekcję, którą poprowadziły dwie sympatyczne dziewczyny Magdalena Arcimowicz i Karolina Wardyńska posiadające bloga Dekostacja

Dziewczyny opowiedziały nam troszkę o tym jak można zrobić coś z niczego.  Od dawna interesuje mnie deqoupage, ale nigdy się sama za to nie wzięłam gdyż nie wiedziałam co i jak. Na tym wykładzie rozjaśniło mi się trochę w głowie i już wiem, że będę dążyć do tego żeby coś zrobić :) może nie od razu ale z czasem coś powstanie :)  Każda z nas dostała od dziewczyn upominek, który same stworzyły.


a to mój prezent, dziękuję bardzo :)


Kolejny i ostatni wykład poprowadziła Izabela Sękowska z Brand24 pt: Monitoruj sieć like a boss. Ladyboss''. 

  
Pani Iza opowiedziała nam o narzędziach do monitorowania Internetu. O tym jak śledzić wzmianki o naszym blogu i jak szybko na nie reagować.

Ostatnim punktem spotkania była licytacja, ale żeby mieć na nią siłę zostałyśmy uraczone pyszną szarlotką z lodami.

Na licytacje były przeznaczone same cudowności. Licytowałyśmy zaciekle i wytrwale żeby zdobyć dla nas cenną zdobycz. Sponsorów było tak wielu, że licytacja zaczęła się jeszcze przed spotkaniem. Dzięki temu udało nam się uzbierać piękną sumę bo aż 4800, które zostały przekazane dla Podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą.
Paulina spisała się na medal, zadbała o wszystko  w najdrobniejszym szczególe. Pomimo iż dzień miałyśmy wypełniony wspaniałymi prelekcjami i warsztatami to znalazł się również czas na ploteczki. Na koniec każda uczestniczka otrzymała wspaniale upominki, o których napiszę w następnym wpisie.
Mam nadzieję, że za rok będę mogła znowu uczestniczyć w tak wspaniałym spotkaniu.

 zasypie Was jeszcze zdjęciami :)

Organizatorka Blogowy Szał Mam 2016:

1. Paulina Frontczak- Pawłowska laydymami.blogspot.com

Uczestniczki:

2. Marta Świerczyńska - mamawbiegu.pl
3. Marta Kusiak - tosinkowo.pl
4. Basia Tomczak - pierwsze-kroki.com
5. Sylwia Narkowicz - oczamimamy.pl
6. Maria Smolarek-Wilińska - lifebymarcelka.pl
7. Daria Jóźwicka - zaraz-wracam.pl
8. Iwona Piskała - szarokolorowa.pl
9. Klaudia Osmanowska - mamatezkobieta.pl
10. Kamila Olejnik - swiat-lyll.blogspot.com
11. Agnieszka Winciorek - pielegnacyjnarewolucja.pl
12. Marta Korotko - pewnamama.pl
13. Izabela Kornet - thesecretofhealing.pl
14. Agnieszka Jezierska - agumama.pl
15. Magdalena Szymańska - zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com
16. Daria Dirks-Koźlik - botakowo.pl
17. Karolina Jabłońska - bizarre-case.blogspot.com
18. Marcelina Adamska - mamikpisze.pl
19. Anna Kuczyńska - lejdishepard.blogspot.com
20. Sylwia Bogaj - kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
21. Klaudia Wróblewska - igimigi.pl
22. Nadine Kranik - macierzynstworaz.pl
23. Izabela Pacocha - szczyptaomnie.blogspot.com
24. Angelika Grochowska - ca-lineczka.pl
25. Ja - poradymamykasi.blogspot.com


Patroni Medialni:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach