30 listopada 2016

Mlekołaki to szybkie śniadankoMlekołaki każdy zna, prawie codziennie na co 3 stole pojawiają się na śniadanie. Miałam to szczęście, ze zawitała do mnie paczka tych pysznych płatków. Chociaż nie jestem zwolennikiem takich słodkich płatków i wolę zwykłe kukurydziane to dzieciom nie bronię. Wiem ile to ma cukru i kalorii, ale nie można wszystkiego im zabraniać. Dzieci muszą poznać te dobre i te złe nawyki, w końcu są tylko dziećmi. Tylko nie zarzucajcie mi, że tuczę i psuję dziecko, nie wcale tego nie robię. Moje dzieci jedzą zdrowo, bo jedzą dużo owoców, warzyw i jogurtów, które ostatnio sama robię. Ale uważam, że jak dziecko od czasu do czasu zje coś innego to krzywda mu się nie stanie :)


Do testów otrzymałam 6 rodzai płatków, z każdego po dwa opakowania. Najszybciej poszły podusie i te zdecydowanie były najlepsze. Moi chłopcy uwielbiają płatki, ale nie tylko z mlekiem – jedzą również same, bez niczego.
Mlekołaki to płatki o różnych kształtach i smakach. Dobrze sprawdzą się jako szybkie śniadanie bądź podwieczorek. Można jeść z mlekiem, jogurtem lub owocami, a nawet na sucho bez żadnych dodatków.Znacie te płatki? Jadłyście je? Co o nich sądzicie?


Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach