25 listopada 2016

Czas zacząć przedświąteczne porządki – MeglioPewnie każda z Was już rozpoczęła porządki domowe. Dziś przedstawię Wam produkty Meglio, które ułatwią porządki przedświąteczne.
1.      Odtłuszczacz – trochę informacji od producenta:
Płyn dobrze usuwa zanieczyszczenia z urządzeń kuchennych. Zatłuszczone powierzchnie szybko i bez zadrapań stają się czyste i błyszczące. Środek ma jednak drażniący zapach i należy uważać podczas spryskiwania czyszczonych powierzchni aby nie nachylać się zbytnio podczas rozpylania go. Środek działa tak jak pisze producent od kilku sekund przy mniejszych zabrudzeniach nawet do 30 minut przy mocnym zatłuszczeniu czyszczonej powierzchni.2.      Mleczko czyszczące do urządzeń sanitarnych – szczypta informacji z opakowania:
Mleczko dość dobrze czyści zabrudzone powierzchnie. Opakowanie kształtem i kolorem przypomina opakowanie znanej marki. Środek czyszczący ma lekko cytrynowy zapach, ale da się wyczuć charakterystyczny zapach dla proszków do czyszczenia, mi on przypomina proszek  Vast3.      Żel do WC
Żel dobrze wykonuje swoje zadanie. Dzięki odpowiedniemu kształtowi butelki dotrzemy wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. Produkt dobrze myje i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu ani zacieków. Niestety problem z tym żelem jest taki, że należy pozostawić go na godzinę na czyszczonej powierzchni.

Produkty przywiozłam ze sobą ze spotkania Blogowy Szał Mam

Czy znacie te produkty? 

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach