07 listopada 2016

Maltex Baby pomaga maluchom uczyć się samodzielnościNie od dziś wiadomo, że odpieluchowywanie to nie łatwa rzecz, no dobra są dzieci którym przychodzi to z łatwością, ale kiedy chcemy już przystąpić do tego etapu warto zaopatrzyć się w potrzebne nam rzeczy. Podstawowym pomocnikiem w tej sprawie jest nocnik, następnie nakładka z gumkami antypoślizgowymi ułatwiająca korzystanie z sedesu oraz podnóżek, dzięki któremu dziecku będzie łatwiej usiąść na sedes czy umyć samodzielnie ręce nad umywalką. Nam z pomocą przyszedł producent marki Maltex Baby.

Kilka słów o marce:

Maltex Baby jest marką firmy Maltex Sp. z o.o. – producenta tworzyw sztucznych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Marka Maltex Baby skierowana jest do dzieci - od niemowlaka po przedszkolaka. Z uwagi na duże oczekiwania ze strony najmłodszych, zmieniające się trendy i nowe technologie wprowadzamy kolejne kolekcje uwzględniając szeroką gamę oferowanych produktów. Kolekcje wzbogacamy szerokim wachlarzem kolorów oraz własnym wzornictwem lub grafiką licencyjną. Artykuły przeznaczone do pielęgnacji i utrzymania higieny dziecka - Maltex Baby wykonane są z największą dbałością o detale z zachowaniem najwyższej jakości. Nasze produkty oceniane są przez użytkowników jako bezpieczne i funkcjonalne.
 
Misją naszej firmy jest stworzenie dziecku jak oraz rodzicom - pięknych i niezapomnianych chwil, począwszy od pierwszych kąpieli malucha do jego samodzielności, kiedy to zaczyna korzystać z nocnika.”

Kiedy dotarły do nas zamówione produkty Tomek już umiał korzystać z nocnika, chociaż zdarzały się wpadki. Natomiast bardzo chciał sam korzystać z sedesu, ale miał z tym problemy bo ciężko było mu na nim usiąść i tu z pomocą przybyła deska i podest. 

Przedmioty te wykonane są z wielką starannością estetyką. Wzór jaki otrzymałam to seria „Ocean i morze” w kolorze białym z czerwonymi akcentami. 

Oto nasi pomocnicy:

1.      Nocnik TRON – ten model nocnika wprowadza dziecko w świat samodzielności, a produkt przypomina sedes z klapą. Dodatkowo wyposażony jest w wyjmowany pojemnik co ułatwia utrzymać nocnik w czystości. Nocniczek według mnie przeznaczony jest dla małych dzieci w wieku do 2 lat lub małych trzylatków. Czemu tak uważam? Ponieważ mój trzylatek jest za duży do tego nocnika, jest Jemu niezbyt wygodnie dokładniej mówiąc ciasno.
      Nocnik "przychodzi" do nas w częściach do samodzielnego montażu.2.      Nakładka z gumkami antypoślizgowymi - została zaprojektowana z myślą o dziewczynkach i chłopcach, uwzględniono anatomię obu płci i zastosowano odpowiednio wysokie zabezpieczenie przed wydostaniem się nieczystości na zewnątrz. Kształt i wielkość nakładki dopasowano do 99% toalet. Produkt ten dostosuje każdą uniwersalną toaletę do możliwości zasiadania na niej przez malucha. Dla zwiększenia przyczepności nakładki do deski sedesowej na jej brzegach po całości zastosowano gumki antypoślizgowe. Wyjątkowa nakładka z wysokim oparciem o anatomicznym kształcie zapewni każdemu dziecku pełen komfort i bezpieczeństwo. Produkt wprowadza dziecko w etap korzystania z toalety dla rodziców. By ułatwić maluchowi zasiadanie na toalecie Maltex Baby poleca zakup nakładki w zestawie z podnóżkiem z gumkami antypoślizgowymi. Moim zdaniem taki produkt jest wskazany w łazience każdego domu gdzie jest małe dziecko, dzięki takiej nakładce maluch szybciej nauczy się korzystać z toalety. 
      


     
      Pod spodem nakładki instrukcja używania tego przedmiotu.3.      Podnóżek z gumkami antypoślizgowymi - dla zwiększenia przyczepności produktu do podłoża na jego brzegach i po całości zastosowano gumki antypoślizgowe. Produkt sprawdza się w codziennym użytkowaniu nie tylko w łazience ale wszędzie tam gdzie dziecko potrzebuje bezpiecznego podwyższenia. U nas podnóżek sprawdza się Baro dobrze w łazience przy codziennych czynnościach higienicznych. Synek bez problemu sam może korzystać z toalety jak i sam umyć rączki w umywalce czy nawet ząbki. Ten produkt bardzo ułatwił nam wykonywanie tych czynności i szybsze usamodzielnianie się malucha. Powierzchnia antypoślizgowa sprawia, że nasze dziecko nie ślizga się i stoi stabilnie.

Wszystkie produkty posiadają znak jakości KIDZONE. Jestem bardzo zadowolona, że akurat te produkty trafiły do naszego domu. Każdej mamie, która będzie się wahać co kupić i jaki produkt wybrać gorąco polecam zainteresować się asortymentem marki Maltex Baby ponieważ w swojej ofercie posiadają dużo więcej produktów niż, te opisane przeze mnie. Produkty tej marki dostępne są w większości sklepów w całej Polsce, a całą ofertę produktów możecie zobaczyć na stronie Maltex Baby


A czy Wy znacie produkty tej marki?

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach