20 września 2017

Koraliki do biżuterii modułowej

Tak jak większość z Was uwielbiam różne świecidełka, a w szczególności bransoletki. Najbardziej lubię te modułowe tzn. takie składające się z koralików. Kiedy tylko weszła moda na takie bransoletki, skrupulatnie dokupowałam koraliki do niej. Moje może nie są tak śliczne jak te ze sklepu Modern Silver, ale tworzą ją wyjątkową.

Bransoletki modułowe dzięki różnorodności koralików są indywidualne, niepowtarzalne i mają swój charakter. Każda kobieta, która lubi takie cacka sama może stworzyć swój własny wzór. Dzięki takiej możliwości możemy stworzyć fantastyczny dodatek do każdej kreacji, czy to będzie do pracy czy na wyjście z przyjaciółmi. Biżuteria modułowa daje nam szerokie pole popisu bo wystarczy srebrny łańcuszek i jeden koralik z diamencikami i mamy elegancki efekt. 

Koraliki do biżuterii modułowej to idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących mieć swój styl. Dzięki temu, że koraliki możemy za każdym razem wymieniać możemy mieć codziennie inny dodatek do naszego stroju.Masz biżuterie modułową? To szukając kolejnych koralików, zajrzyj do Modern Silver gdzie znajdziesz wiele różnych wzorów i z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Pozdrawiam
Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach