06 września 2017

Odszkodowania za błędy medyczne

Na rynku istnieje wiele firm, które mogą nam pomóc w zyskaniu odszkodowania za różne szkody. O odszkodowaniach można pisać dużo, tak samo jak o błędach medycznych. Może najpierw określmy co to jest ten błąd medyczny. 
Nie istnieje powszechnie uznana jedna wersja definicji ani w medycynie, ani w prawie. Błąd medyczny jest to nieumyślne działanie, zaniedbanie lub zaniechanie lekarza lub innej osoby wykonującej zawód medyczny powodujące szkodę pacjenta. Taki błąd może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, a nawet do śmierci. Najczęstszymi błędami są m.in. zła diagnoza, zaniechanie leczenia czy nawet nieprawidłowe leczenie pacjenta ponadto może to być też zakażenie szpitalne bądź nieprzeprowadzenie cesarskiego cięcia pomimo oczywistych wskazań. Pacjent, który doznał uszczerbku na zdrowiu w wyniku błędu lub zaniedbania medycznego może dochodzić roszczeń o wypłatę odszkodowania za błędy medyczne.

Sprawy o takie odszkodowanie są skomplikowane i niestety bez pomocy fachowców niewiele zdziałamy. Najlepiej poprosić o pomoc firmę, która przeprowadza takie czynności. Ośrodek Pomocy Poszkodowanym ma specjalistów i radców prawnych, którzy zapewnią Wam fachową pomoc oraz indywidualne podejście do Waszego problemu. Ośrodek zapewnia pomoc w dochodzeniu odszkodowawczym bez sądu jak i poprzez reprezentowanie w sądzie.

Każde zaniedbanie wynikające ze sztuki lekarskiej powinno być odpowiednio zrekompensowane, więc jeśli potrzebujesz pomocy w tej kwestii zgłoś się do kancelarii praw pacjenta.
Pozdrawiam

Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach