14 września 2017

Stand reklamowy - co to takiego?

„Reklama dźwignią handlu” takie hasło przewija się od lat, ale jak dobrze zareklamować nie tylko firmę, ale i markę czy pojedynczy produkt. W tym celu, ktoś mądry wymyślił standy reklamowe. Co to takiego? 

Stand reklamowy to bardzo przydatny sprzęt, dzięki któremu możemy się reklamować w wielu miejscach. Bardzo często z takiej formy reklamy korzystają wydawcy przy promocji książki, dość często możemy spotkać taka reklamę na różnych konferencjach poświęconych danej marce czy nawet na ważnych wykładach, gdzie znajdziemy nie tylko sponsorów danego wydarzenia, ale i plan danego wykładu. Na takim standzie możesz umieścić praktycznie wszystko, może to być reklama Twojej marki jak i wykaz sponsorów danego spotkania, więc jeśli szukasz nośnika reklamowego to taki stand reklamowy jest dla ciebie. Ma om dużą powierzchnię reklamową, a nie zajmuje zbyt wiele miejsca, możesz go usytuować przy drzwiach wejściowych czy w innym miejscu, gdzie będzie najbardziej widoczny. 

Firma adsystem to firma zajmująca się tworzeniem właśnie takich standów reklamowych, są one funkcjonalne i łatwe w montażu. Taki stand składa się z metalowego, stabilnego stelaża oraz giętkiego masztu. Całość jest tak skonstruowana, że po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie. 


(zdjęcia pochodzą ze strony firmy adsystem)

Jeśli jesteś zainteresowany takim sposobem reklamy to zapraszam na stronę firmy adsystem


Pozdrawiam
Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach