27 września 2017

Blog Conference Poznań 2017 - wspomnienia

Witajcie

Dziś będzie kilka słów o kolejnej mojej wyprawie, na kolejną, pierwszą dużą konferencje. Tym razem opowiem Wam jak to spędziłam cudowny czas w Poznaniu.


Na Blog Conference Poznań 2017 bardzo chciałam pojechać, więc próbowałam swoich sił jak tylko się dało.
Co niektórzy mieli mnie dość, ale nie dawałam za wygraną spamowałam jak i kiedy tylko się dało i w ten sposób udało mi się dostać tzw. wilczy bilet, wiem, że to nie humanitarne, ale każdy orze jak może :P Jak tylko dowiedziałam się, że dostałam się na konferencje zaczęły się poszukiwania noclegu, bo potem mógłby być problem. Myślę, że dobrze zrobiłam ponieważ w tym samym czasie odbywały się Targi Poznańskie i raz że mogło by nie być miejsc, a dwa ceny hmm mogły by poszybować, kto to wie. Tak więc tym sposobem w styczniu miałam już zaklepany nocleg w hotelu Nasz Klub, w centrum Poznania.

Moja przygoda zaczęła się pięknego majowego poranka, w którą wybrałam się razem z AsiąAmelushka, z którą podróż minęła nam tak szybko, że nie nim się obejrzałyśmy a trzeba było wysiadać. 


Musiałyśmy jechać już w piątek gdyż nie było innego połączenia abyśmy w sobotę od rana mogły uczestniczyć w prelekcjach i warsztatach. Oczywiście dotarcie do hotelu nie było prostą sprawą bo będąc pierwszy raz w Poznaniu można było się zgubić, ale jakimś cudem obie dotarłyśmy do swoich hoteli. Po rozgoszczeniu się w swoim pokoju razem z KingąPo prostu Mama i ŻanetąMather nad Son ruszyłyśmy na poszukiwanie dobrego jedzonka. 


Ponieważ Kinga była już wcześniej w Poznaniu to zaprowadziła nas do uroczego miejsca, gdzie w oczekiwaniu na Joasię zapoznałyśmy się ze specjałami kuchni aby nasze podniebienia były wręcz dopieszczone przepysznym jedzeniem. Republika Róż (bo o niej mowa) to urocze miejsce, bardzo klimatyczne i co najważniejsze przyjazne dzieciom. W restauracji znajdowały się specjalne krzesełka dla maluszków, aby nie tylko mamy, ale ich szkraby mogły wygodnie i smacznie zjeść posiłek. Po przepysznej kolacji wraz z Kingą wybrałyśmy się na spacer po mieście, a że mieszkałyśmy w tym samym hotelu to włóczenie się po nocy nie było problemem J (w kolejne dni poza konferencją również znalazłyśmy czas na spacery)

Jak wspomniałam na wstępie był to mój pierwszy raz na Blog Conference Poznań, ale nie czułam się ani samotna ani zagubiona bo spotkałam wielu fajnych ludzi i to nie tylko tych, których już znałam z innych spotkań. Konferencja trwała dwa dni i obfitowała w wiele inspirujących prelekcji i warsztatów. 

Najbardziej podobały mi się warsztaty u Kasi Ogórek i Wojtka Wawrzaka oczywiście inne też były ciekawe, ale te dwa bardzo zapadły mi w pamięć. 
Na pewno przez te dwa dni uzyskałam dużo wartościowych informacji, które z pewnością się przydadzą, ale oprócz tego zyskałam wiele fajnych znajomości, które pielęgnuje do dziś i mam nadzieje na jeszcze dłużej.
Po cichu liczę na spotkanie za rok.

Pozdrawiam

Kasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach