Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konferencja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konferencja. Pokaż wszystkie posty

09 maja 2018

Mój pierwszy raz czyli Meet Beauty Conference w Warszawie


Jeden z kwietniowych weekendów, mianowicie 20-22.04., spędziłam w świetnym towarzystwie w Warszawie. Na Meet Beauty byłam pierwszy raz i jest to jeden z wielu moich pierwszych razów :P Pomimo, że to IV edycja mnie się nigdy nie udawało dostać na tą konferencję, podobnie było tym razem. Początkowo dostałam informacje, że niestety nie dostałam się, ale jestem na liście rezerwowej. Znając mojego pecha nie wierzyłam, że uda mi się dostać na to spotkanie. No, ale chyba ktoś nade mną czuwał i rzutem na taśmę dostałam informacje „widzimy się na Meet Beauty”, z niedowierzaniem patrzyłam na tytuł maila zanim go odczytałam. Nie wiedziałam czy to żart, czy serio, czy ktoś mi nie robi psikusa bowiem informacja do mnie dotarła w piątek 13-go i był to jeden z najwspanialszych dni w poprzednim kwartale tego roku. Zanim odpisałam, musiałam to jednak dokładnie przeanalizować, gdyż z powodów rodzinnych miałam dylemat jechać czy też nie, ale mój mąż powiedział „skoro dostałaś zaproszenie, to wykorzystaj to i jedź”. 

Czytaj dalej »

14 października 2017

Weekend w Mielnie czyli Blog Matters 2017

W końcu nadszedł ten dzień aby podzielić się z Wami moimi wrażeniami z ostatniej konferencji. Tym razem wybrałam się do Milena, tak znowu nad morze, uwielbiam morze i jadę kiedy mam okazję J Zgłaszając się na spotkanie nie sądziłam, że się dostanę i było to dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem, kiedy to podczas pobytu na wakacjach dowiedziałam się, że zostałam wybrana i będę miała okazję uczestniczyć w Blog Matters w Mielnie. Było to bardzo miłe zaskoczenie gdyż tak po cichu liczyłam na spotkanie z wieloma fajnymi koleżankami jak również na poznanie nowych ciekawych osób. Blog Matters to dwudniowa konferencja, więc ponownie ze względu na kiepski dojazd wybyłam z domu na cztery dni, na szczęście Monika mnie przygarnęła do siebie co bym pod mostem nie spała hihihi


Tak jak wspomniałam konferencja trwała dwa dni, 16-17 września, którą przygotowały dwie wspaniałe dziewczyny MonikaKonfabuła i MilenaCytryniaki. Spotkanie Blog Matters odbywało się w hotelu Wellness&Spa Unitral w Mielnie.

Czytaj dalej »

03 października 2017

Mój trzeci pierwszy raz w tym roku czyli jak było na See Bloggers

Przyszła pora na trzecią relację z konferencji, tym razem z See Bloggers w Gdyni. Ponieważ odbywało to się w lipcu i nad morzem to wybierając się na spotkanie zaplanowałam czas inaczej. Do Trójmiasta pojechałam kilka dni wcześniej i zatrzymałam się u mojej mamy, u której spędziliśmy z synkiem część wakacji, więc było to połączenie przyjemne z pożytecznym. 

Aby dotrzeć na spotkanie na czas, to do Gdyni wybrałam się już w piątek na wieczór i zatrzymałam się u ŻanetyMother and Son (która dzielnie znosiła moją obecność J) Jako, że w Gdyni dawno nie byłam poszłyśmy na wieczorny spacer.



Konferencja See Bloggers to jedno z największych wydarzeń dla blogerów. To był mój pierwszy raz (jeden z wielu :P) na See Bloggers i nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po nim. Wiedzę, którą udało mi się zdobyć w jakiś sposób wykorzystam, chociaż nie ze wszystkiego jestem zadowolona. No, ale może po kolei.


Czytaj dalej »

27 września 2017

Blog Conference Poznań 2017 - wspomnienia

Witajcie

Dziś będzie kilka słów o kolejnej mojej wyprawie, na kolejną, pierwszą dużą konferencje. Tym razem opowiem Wam jak to spędziłam cudowny czas w Poznaniu.


Na Blog Conference Poznań 2017 bardzo chciałam pojechać, więc próbowałam swoich sił jak tylko się dało.
Czytaj dalej »

21 września 2017

Blogotok #6

Mamy już połowę września, a ja nie napisałam Wam ani słowa o konferencjach jakie się odbyły w tym roku oczywiście z moim skromnym udziałem. W sumie było ich aż 4 z czego jestem bardzo dumna, dziś napiszę kilka słów na temat pierwszej z nich.

W kwietniu tego roku pojechałam na pierwszą dużą konferencję w jakiej miałam możliwość wziąć udział, a mianowicie wybrałam się do Kielc na Blogotok #6. Ponieważ droga do Kielc nie jest tak prosta jakbym chciała tzn jest trochę km do nich musiałam znaleźć sobie jakieś nocowanie. Z pomocą przyszła mi przesympatyczna Kinga z bloga Po prostu Mama, która mnie u siebie gościła. 

Czytaj dalej »