Jeden z kwietniowych
weekendów, mianowicie 20-22.04., spędziłam w świetnym towarzystwie w Warszawie.
Na Meet Beauty
byłam pierwszy raz i jest to jeden z wielu moich pierwszych razów :P Pomimo, że
to IV edycja mnie się nigdy nie udawało dostać na tą konferencję, podobnie było
tym razem. Początkowo dostałam informacje, że niestety nie dostałam się, ale
jestem na liście rezerwowej. Znając mojego pecha nie wierzyłam, że uda mi się
dostać na to spotkanie. No, ale chyba ktoś nade mną czuwał i rzutem na taśmę
dostałam informacje „widzimy się na Meet Beauty”, z niedowierzaniem patrzyłam
na tytuł maila zanim go odczytałam. Nie wiedziałam czy to żart, czy serio, czy
ktoś mi nie robi psikusa bowiem informacja do mnie dotarła w piątek 13-go i był
to jeden z najwspanialszych dni w poprzednim kwartale tego roku. Zanim
odpisałam, musiałam to jednak dokładnie przeanalizować, gdyż z powodów
rodzinnych miałam dylemat jechać czy też nie, ale mój mąż powiedział „skoro
dostałaś zaproszenie, to wykorzystaj to i jedź”.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konferencja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konferencja. Pokaż wszystkie posty
09 maja 2018
14 października 2017
Weekend w Mielnie czyli Blog Matters 2017
W końcu nadszedł ten
dzień aby podzielić się z Wami moimi wrażeniami z ostatniej konferencji. Tym
razem wybrałam się do Milena, tak znowu nad morze, uwielbiam morze i jadę kiedy
mam okazję J
Zgłaszając się na spotkanie nie sądziłam, że się dostanę i było to dla mnie
bardzo miłym zaskoczeniem, kiedy to podczas pobytu na wakacjach dowiedziałam się,
że zostałam wybrana i będę miała okazję uczestniczyć w Blog Matters w Mielnie. Było to bardzo miłe zaskoczenie gdyż tak po
cichu liczyłam na spotkanie z wieloma fajnymi koleżankami jak również na
poznanie nowych ciekawych osób. Blog Matters to dwudniowa konferencja, więc
ponownie ze względu na kiepski dojazd wybyłam z domu na cztery dni, na szczęście
Monika mnie przygarnęła do siebie co bym pod mostem nie spała hihihi
Tak jak wspomniałam konferencja
trwała dwa dni, 16-17 września, którą przygotowały dwie wspaniałe dziewczyny Monika – Konfabuła i Milena – Cytryniaki. Spotkanie Blog Matters odbywało się w hotelu Wellness&Spa
Unitral w Mielnie.
03 października 2017
Mój trzeci pierwszy raz w tym roku czyli jak było na See Bloggers
Przyszła pora na trzecią relację z konferencji, tym razem z See Bloggers w Gdyni. Ponieważ odbywało
to się w lipcu i nad morzem to wybierając się na spotkanie zaplanowałam czas
inaczej. Do Trójmiasta pojechałam kilka dni wcześniej i zatrzymałam się u mojej
mamy, u której spędziliśmy z synkiem część wakacji, więc było to połączenie
przyjemne z pożytecznym.
Aby dotrzeć na spotkanie na czas, to do Gdyni wybrałam
się już w piątek na wieczór i zatrzymałam się u Żanety – Mother and Son (która
dzielnie znosiła moją obecność J) Jako, że w Gdyni dawno nie byłam poszłyśmy na
wieczorny spacer.
Konferencja See
Bloggers to jedno z największych wydarzeń dla blogerów. To był mój pierwszy
raz (jeden z wielu :P) na See Bloggers i nie wiedziałam czego mogę się
spodziewać po nim. Wiedzę, którą udało mi się zdobyć w jakiś sposób
wykorzystam, chociaż nie ze wszystkiego jestem zadowolona. No, ale może po
kolei.
27 września 2017
Blog Conference Poznań 2017 - wspomnienia
Witajcie
Dziś będzie kilka słów
o kolejnej mojej wyprawie, na kolejną, pierwszą dużą konferencje. Tym razem opowiem
Wam jak to spędziłam cudowny czas w Poznaniu.
Na Blog Conference Poznań 2017 bardzo chciałam pojechać, więc
próbowałam swoich sił jak tylko się dało.
21 września 2017
Blogotok #6
Mamy już połowę
września, a ja nie napisałam Wam ani słowa o konferencjach jakie się odbyły w
tym roku oczywiście z moim skromnym udziałem. W sumie było ich aż 4 z czego
jestem bardzo dumna, dziś napiszę kilka słów na temat pierwszej z nich.
W kwietniu tego roku
pojechałam na pierwszą dużą konferencję w jakiej miałam możliwość wziąć udział,
a mianowicie wybrałam się do Kielc na Blogotok
#6. Ponieważ droga do Kielc nie jest tak prosta jakbym chciała tzn jest
trochę km do nich musiałam znaleźć sobie jakieś nocowanie. Z pomocą przyszła mi
przesympatyczna Kinga z bloga Po
prostu Mama, która mnie u siebie gościła.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





