21 września 2017

Blogotok #6

Mamy już połowę września, a ja nie napisałam Wam ani słowa o konferencjach jakie się odbyły w tym roku oczywiście z moim skromnym udziałem. W sumie było ich aż 4 z czego jestem bardzo dumna, dziś napiszę kilka słów na temat pierwszej z nich.

W kwietniu tego roku pojechałam na pierwszą dużą konferencję w jakiej miałam możliwość wziąć udział, a mianowicie wybrałam się do Kielc na Blogotok #6. Ponieważ droga do Kielc nie jest tak prosta jakbym chciała tzn jest trochę km do nich musiałam znaleźć sobie jakieś nocowanie. Z pomocą przyszła mi przesympatyczna Kinga z bloga Po prostu Mama, która mnie u siebie gościła. Ponieważ konferencja zaczynała się dość wcześnie rano to musiałam pojawić się dzień wcześniej i tak gospodarze musieli mnie znosić aż 3 dni :P W piątek wieczorem wybrałyśmy się z Kingą na Before do Craft Beer Pub, gdzie czekał już na nas Wojtek z bloga Bielecki.es. Spotkanko było bardzo kameralne gdyż, ponieważ stawiło się na nim łącznie 5 osób J Czas leciał nieubłagalnie i trzeba było się ewakuować aby rano wstać z rześkim umysłem i lecieć chłonąć wiedzę od lepszych od siebie.


Tegoroczny Blogotok odbył się 22 kwietnia na Targach Kielce i oczywiście  nie obyło się bez przeszkód, bo pan ochroniarz nie chciał nas wpuścić :P ale na szczęście każda z nas miała maila o spotkaniu i po krótkiej chwili śmigałyśmy już w kierunku Centrum Kongresowego. Na wejściu, z uśmiechem na twarzy, powitały nas Ania, Karolina, Dorota i Diana wręczając nam identyfikatory. Po chwili relaksu z pyszną kawusią ruszyłyśmy zdobywać wiedzę.
Po powitaniu uczestników przez Marlenę – przedstawicielkę Targów Kielce, konferencję poprowadził Jakub z bloga tymrazem.plPrelekcje poprowadzili: Łukasz Sawaalemeksyk.eu, Marysia Góreckamamygadzety.pl, Kasia Puratabletowo.pl, Tomek Czajkowskimagicznyskladnik.pl, Jakub Pasekoczekujac.pl i Mikołaj WinkielBrand24. O swoich narzędziach dla blogerów opowiadali również przedstawiciele Kupon.pl, TradeTracker, ReachBloger i Freah Mail. Każdy z uczestników miał również okazje wziąć udział w różnych warsztatach, ja skorzystałam z tych prowadzonych przez Fresh Mail, który dotyczył email marketingowego.

Po ogromnej dawce wiedzy jaką przyswoiły nasze zwoje mózgowe należał nam się relaks. W tym też celu spora grupa uczestników wybrała się do Kilo Mąki, na świetną pizzę, piwo i pogaduchy. Rozmowom nie było końca, a na sali co chwile było słychać wybuch gromkiego śmiechu.

Po tak wspaniałym dniu pełnym wrażeń, nawiązaniu nowych znajomości i krótkiej (zdecydowanie za krótkiej) nocy grupa niezniszczalnych wybrała się na spacer po Kielcach. Pomimo paskudnego wiatru i mroźnego powietrza na miejscu zjawiło się 10 szaleńców. Kuba z pakietem zdjęć i sporą dawką informacji prowadził nas po okolicy.
Zapraszam Was na wirtualny spacer po Kielcach J
Na koniec bardzo chciałam podziękować organizatorom, że mogłam wziąć udział w tym spotkaniu i z maleńką nutką nieśmiałości proszę o zaproszenie mnie za rok J


Pozdrawiam
KasiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)
Staram się Was odwiedzać i również odwdzięczać się komentarzami na Waszych blogach